Місяць тому ми приїхали до мами на дачу. Все їй допомогли, а потім сіли вечеряти. Мама тихенько дістала з кuшені 20 тисяч rри вень і дала їх зятю.

 

У моїх батьків нас було двоє: я і брат. Папи нашого не стало кілька років тому, мама залишилася одна. Вона живе в місті, тому, коли вона залишилася без тата, все більше часу стала проводити на дачі, адже їй подобається садити і доглядати за грядками, квітами, вона відпочиває там, а я радію, що у неї є своє заняття: вона не сумує.

Я 7 років тому вийшла заміж, ми з чоловіком взяли квартиру в кредит і доводиться зараз економити на всьому, адже кожен місяць віддаємо гроші в банк. У нас ще є донечка, 5 років нашої красуні. Загалом, я щаслива, що маю таку хорошу сім’ю. Хоча нам зараз непросто, але цей період ми пройдемо разом, а потім вже буде легше.

А брат мій одружився на жінці з багатої сім’ї, рік тому, він дуже щасливий, живе в її великій квартирі, її батьки допомагають їм. Брат завжди сміявся з мене, що він одружився вдало, а я економлю на всьому і ще не один рік економити буду, а потрібно було просто теж вдало вийти заміж.

Ми моїй мамі завжди допомагаємо в усьому, мій чоловік постійно возить її на дачу, завжди щось там принесе, віднесе, скопає, робить все, що мама попросить. Пол-врожаю мама продає людям, які приїжджають на дачу відпочивати з міста і не хочуть працювати на городі, а пів-врожаю мама ділить між собою і нами, бо брат каже, що їм нічого не потрібно, у них все є. Мамі брат не хоче нічим допомагати, ніколи не приїде, каже, що вони все і самі можуть собі купити.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩