Аліна зрозуміла, что ваrітна, і стала шукати ідеального батька для своєї майбутньої дитини. Але вона не врахувала один важливий момент

 

Привернути увагу у Аліни виходило напрочуд легко. Вона нічого особливого для цього не робила, просто існувала. Ось з таких вона була. Вона була дівчиною з ідеальною фігурою, красивими формами, стежила за собою, знала собі ціну і вміла користуватися своїми перевагами.

Вступивши до університету, вона зрозуміла, що у неї є всі можливості жити своїм життям і закінчити вуз на відмінно, адже однокурсники були готові робити все для зірки, а викладачі насолоджувалися її красою і присутністю і за це ставили їй «хор» в заліковці.

Але до всього цього Аліна ставилася з насмішкою і легко. Ей було неважливо, як вона отримає цей диплом. Її мета була інша. Вона влаштувалася на роботу в контору приватних детективів, а там чоловіки брутальні красунчики.

Іноді й заможні юристи заходили до них. Загалом, не робота, а мрія, на думку Аліни. Звичайно, виявилося, що у всіх п’ятьох дружини і діти, але це не було перешкодою для Аліни. Вона заманила кожного з них, ще й хвалилася перед однокурсницями. — Не дивіться на мене так? Я не змушую.

Це самостійний вибір кожного з них. Ось, вчіться. Наприклад, один із них запросив мене в кіно, а я сказала, що мої чоботи порвались, а зарплату я не скоро отримаю, тому відмовилася. Він зайшов за мною, ми поїхали, kупили мені чоботи, а потім в кіно. Інший подарував мені телефон, бо я сказала, що его дзвінки не отримувала, адже мій телефон старий, глючить. Ось такі справи. Минув деякий час і однокурсниці помітили, що з Аліною щось не так.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩