Аліна зрозуміла, что ваrітна, і стала шукати ідеального батька для своєї майбутньої дитини. Але вона не врахувала один важливий момент

 

Привернути увагу у Аліни виходило напрочуд легко. Вона нічого особливого для цього не робила, просто існувала. Ось з таких вона була. Вона була дівчиною з ідеальною фігурою, красивими формами, стежила за собою, знала собі ціну і вміла користуватися своїми перевагами.

Вступивши до університету, вона зрозуміла, що у неї є всі можливості жити своїм життям і закінчити вуз на відмінно, адже однокурсники були готові робити все для зірки, а викладачі насолоджувалися її красою і присутністю і за це ставили їй «хор» в заліковці.

Але до всього цього Аліна ставилася з насмішкою і легко. Ей було неважливо, як вона отримає цей диплом. Її мета була інша. Вона влаштувалася на роботу в контору приватних детективів, а там чоловіки брутальні красунчики.

Іноді й заможні юристи заходили до них. Загалом, не робота, а мрія, на думку Аліни. Звичайно, виявилося, що у всіх п’ятьох дружини і діти, але це не було перешкодою для Аліни. Вона заманила кожного з них, ще й хвалилася перед однокурсницями. — Не дивіться на мене так? Я не змушую.

Це самостійний вибір кожного з них. Ось, вчіться. Наприклад, один із них запросив мене в кіно, а я сказала, що мої чоботи порвались, а зарплату я не скоро отримаю, тому відмовилася. Він зайшов за мною, ми поїхали, kупили мені чоботи, а потім в кіно. Інший подарував мені телефон, бо я сказала, що его дзвінки не отримувала, адже мій телефон старий, глючить. Ось такі справи. Минув деякий час і однокурсниці помітили, що з Аліною щось не так.

— Аліно, ти… це? — Так, це! Ну так трапилося. Але нічого, так легше буде когось зачепити. — Когось? — Так, я не знаю хто саме з них батько дитини. Кого виберу, той і буде. Але очікування Аліни не виправдалися. Один з них запропонував зробити тест на батьківство, інший велів позбутися дитини…

— Ми всі знаємо, яка в тебе репутація, — говорили вони. — Нічого. Я не пропаду, — заявила Аліна однокурсницам. На наступний день вона ходила за ручkу з однокурсником, який зітхав по ній. Він був щасливий, що Аліна, нарешті, стала його дівчиною. — Я ж казала, не пропаду. Через час вона заявила йому, що ваrітна і вони подали заяву в РАГС.

Коли про це дізнались однокурсниці, вирішили все розповісти хлопцеві, але їх випередила його мама. Жінка під час зміни підійшла до Аліни і сказала: — Слухай, ми знаємо, що у нашого сина не може бути дітей. В дитинстві у нього виявили безnліддя, але він не знає про це.

Ми його дуже любимо і готові були навіть приймати дитину з дитячого будинку. Але таке, ми точно не приймемо. Він не заслуговує цього. Ми самі йому розповімо, а ви дорогенька, заберіть заяву, і щоб ми про вас більше не чули.

КІНЕЦЬ.