Мій брат kуnив дачу для своєї сім’ї, відремонтував її. Тепер із-за злuх сусідів вони хочуть nродати її. Сусіди nоставили їх у безвuхідь.

 

Мій брат kупив дачу для своєї сім’ї, відремонтував її. Тепер із-за злих сусідів вони хочуть nродати її. Сусіди поставили їх у безвихідь.

Мій брат з його дружиною довго шукали потрібне місце для дачі. Зупинилися вони на одному містечку, куди можна потрапити тільки пройшовши старий, майже розвалений місток. Коли всі сусіди зібралися святкувати новосілля нових сусідів, братова дружина, Аня, запропонувала всім скинутися на ремонт мосту.

Міст такий старий, що кожного разу, коли проходиш ним, здається, що ти не дійдеш. Ось Аня й подумала, що сусіди можуть бути зацікавлені у справі ремонту мосту. Як би несподівано не було, сусіди не надали її пропозиції жодного значення. Брат добре володіє інструментами.

Він вирішив сам змайструвати щось на зразок моста до їхнього будинку, тому що будинок був близький до річки і робити це було нескладно. Він купив усі потрібні матеріали та приступив до роботи. Доробив він усе за півмісяця. Сусіди почали обурюватися, мовляв, чому він не всім побудував заїзд.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩