Мій брат kуnив дачу для своєї сім’ї, відремонтував її. Тепер із-за злuх сусідів вони хочуть nродати її. Сусіди nоставили їх у безвuхідь.

Мій брат kупив дачу для своєї сім’ї, відремонтував її. Тепер із-за злих сусідів вони хочуть nродати її. Сусіди поставили їх у безвихідь.

Мій брат з його дружиною довго шукали потрібне місце для дачі. Зупинилися вони на одному містечку, куди можна потрапити тільки пройшовши старий, майже розвалений місток. Коли всі сусіди зібралися святкувати новосілля нових сусідів, братова дружина, Аня, запропонувала всім скинутися на ремонт мосту.

Міст такий старий, що кожного разу, коли проходиш ним, здається, що ти не дійдеш. Ось Аня й подумала, що сусіди можуть бути зацікавлені у справі ремонту мосту. Як би несподівано не було, сусіди не надали її пропозиції жодного значення. Брат добре володіє інструментами.

Він вирішив сам змайструвати щось на зразок моста до їхнього будинку, тому що будинок був близький до річки і робити це було нескладно. Він купив усі потрібні матеріали та приступив до роботи. Доробив він усе за півмісяця. Сусіди почали обурюватися, мовляв, чому він не всім побудував заїзд.

Сім’я мого брата є максимально неконфліктною. Вони обидва намагалися уникати сварок та скандалів. Але в той же час брат поставив ворота перед і повісив замочок, щоб сусіди не нахабніли. Якось, приїхавши на дачу, брат з дружиною побачили, що старий міст уже звалився і сусіди розбили їхню браму і без краплі совісті користуються їхнім заїздом.

Дільничному ця тема здалася мало цікавою, сусіди погрожують, що рознесуть усе у разі закриття під’їзду, старий міст ніхто відновити не поспішає, та й витрати брата компенсувати нема бажання й у когось… Невістка плаче. Довго жити із такими сусідами думає, не зможе. Вони вже подумують продати будинок та купити новий на іншому районі. А ми, їхні родичі, не знаємо, як їм допомогти, що порадити. Ситуація, безумовно, нелегка.

КІНЕЦЬ.