Ми жили ідеальним сімейним життям, поки до мене не дійшли чутки про зра ду чоловіка. Ось що я зробила тоді

 

Моя сім’я дуже багата. Завдяки заробітку мого чоловіка, ми ні в чому не потребуємо. У кожного члена нашої сім’ї власна машина. Міша грошей на сім’ю не шkодує. Живемо ми у великому будинку, я багато грошей витрачаю на себе і дітей.

Діти у нас вже достатньо дорослі. У нас є син і дочка. Вони відвідують приватну, престижну школу. Багrато моїх знайомих мене засуджують через те, що я не поспішаю на роботу.

Але я не бачу в цьому сенсу. Який сенс горбатитися в офісі за коnійки, якщо вони не матимуть ніякого особливого впливу на наш сімейний бюд жет?

Я волію займатися собою і дітьми. Нещодавно нашу сімейну ідилію порушили чутки, які дійшли до мене. Мені стало відомо, що у мого чоловіка є kоханка. Вони разом часто відвідують ресторани і кіно. Він щоразу дарує їй великий букет квітів.

Чесно скажу, в перший час я була в розгубленості. Я не знала, як реагувати і що робити. Я боялася, що якщо я заведу розмову, він кине мене. Варто відзначити, що його інтрижка на стороні ніяк не вплинула на наші сімейні справи. Міша приділяє багато уваги мені і дітям.

Якби не чутки, я б навіть не запідозрила його у зра ді. Я вирішила просто ігнорувати цю обставину. Сподіваюся, що незабаром він втратить інтерес до цієї жінки. Подруги мене засуджують за мою позицію, але я вважаю її оптимальною. Я залишуся ні з чим у випадку роз лучення.

КІНЕЦЬ.