Ми з чоловіком на два тижні поїхали на відпочинок, а повернувшись, знайшли наш будuнок у такому стані, що не могли вірити своїм очам

 

Чоловік повернувся з літньої кухні і каже такий: -Слухай, ту каструлю я так і не знайшов, зате там був цей ніж, із зубчиками, як він там взагалі виявився? Я не відповіла, але знала, чому все лежало не на своїх місцях. Цілих 2 тижнів наш будинок був на дочці. Ми погодилися впустити її туди за нашої відсутності, але за кількох умов.

Головне з них – не забувати годувати мого кота. Плюс, онуку він бої ться, тому потрібно зробити все, щоб вони перетиналися якомога рідше. Далі за списком: обов’язково поливати квіти та по можливості доглядати їх.

Перед тим як виїхати у відпустку, ми поснідали, але чашки я так і не встигла помити: ”Так кинь ти, пару чашок, я вимию”. Ну так звичайно… Не раз бачила, як вона миє посуд. Після її нехит рих маніnуляцій – вся кухня мокра. Бою ся уявити, скільки намотає лічильник.

Плюс, після миття вона все розставляє так, що потім цілий вечір не знайдеш потрібну ложку. У мене все завжди лежить на своїх місцях. Причому все розкладено розумно і логічно. Те, чим користуюся найчастіше, завжди лежить на виду, а якщо якусь каструлю я дістаю лише раз на рік – то вона, звичайно, десь у кутку найдальшої полиці.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩