Мені здалася дuв ною дівчина в рядах колег чоловіка, а коли вона попросила мого чоловіка відвезти її додому, я мало не луснула.

Мені здалася див ною дівчина в рядах колег чоловіка, а коли вона попросила мого чоловіка відвезти її додому, я мало не луснула.

У нас із чоловіком будинок прямо великий, тому що це результат наших спільних старань, і заради його покуnки ми працювали довго та старанно. Але варто зазначити, що з великим будинком приходить і більша відповідальність.

Так як будинок по-справжньому великий, він є місцем для проведення будь-яких корпоративів чоловіка та його колег, але я зовсім не була проти загалом. Ось тільки недавно в рядах його колег виявилася якась зовсім молоденька дівчина, в короткій сукні та на високих підборах.

З нею і моїм чоловіком в одній кімнаті я відчувала себе дискомфортно, адже вона була набагато красивішою і молодшою за мене, а що ще чоловікам потрібно в дівчатах, щоб заkохатися? Це дивне почуття мене не залишало весь вечір, я хотіла б якось обмежити спілкування чоловіка з нею, адже серцю не накажеш, Бог знає, що може статися, але все ж таки я не хотіла стояти на шляху чоловіка до його щастя. Корпоратив добігав кінця, майже всі гості роз’їхалися по будинках, залишилася тільки та сама дівчина.

Вони з чоловіком балакали до другої години ночі, але я все не спала, сиділа поруч, як на голках, адже страшенно хвилю валася. І ось, коли вже останні гості йшли, та колега чоловіка стала перед дверима, і дещо двозначно запитала, чи може мій чоловік її відвезти до дому, а той лише з усмішкою на обличчі відмовив їй, і тієї ж миті зачинив перед її обличчям двері.

А потім чоловік мені ще розповідав, як він утомився тому, що до нього постійно липне ця дівчина, а він постійно її відшиває. Пощастило мені з чоловіком, ох, як пощастило!

КІНЕЦЬ.