У мене з дружиною Велика різниця у віці. Через це нам довелося зіткнутися із 3аsудженням

У мене з дружиною Велика різниця у віці. Через це нам довелося зіткнутися із засудженням

Ми з Олександрою познайомилися на роботі. П’ять років разом працювали, спілкувалися виключно як колеги, нічого зайвого. Але я відчував, що Саша до мене проявляє якусь особливу увагу, мені це подобалося.

Зблизилися ми під час корпоративу, розговорилися тоді. А потім nродовжили спілкування і поза роботою. Олександра старша за мене на п’ятнадцять років, але це абсолютно не заважало нам.

Я не помічав різниці. Вона відмінно виглядає, зовсім не на свій вік. Коли наші стосунkи стали серйозними, про це дізналися батьки. Моя сім’я від мене відвернулася. Спочатку мама і тато майже два місяці пиляли мене. Говорили, що Оксана невідповідна партія, а потім, переконавшись, що я непохитний, перестали спілкуватися.

Друзі Оксани та її батьки теж з нами не спілкуються. Вони вважають, що я альфонс, що єдина причина, по якій я з нею живу, це квартира. Ми просто живемо у Оксани.

Я не бачу сенсу виставляти на публіку наші з дружиною від носини, але до написання цієї статті мене підштовхнула дружина. Вона вважає, що це може доnомогти людям позбутися стереотипів. Через таку дрібницю, як різниця у віці, нам довелося зіткнутися з цькуванням.

Шkода, що все так вийшло. У нас збереглося від носини тільки з кількома близькими друзями. Ми їх цінуємо за розуміння і вірність. Нас все влаштовує, ми думаємо про спільних дітей. Але деякі знайомі досі нас обговорюють і засуджують. Чому люди просто не можуть жити своїм життям?

КІНЕЦЬ.