Микола з часом зрозумів, що дружина не працює, але сама контролює всі фі нансові питання. Та він вирішив діяти.

 

На початку від носин закохані дивляться один на одного через рожеві окуляри, ідеалізують партнера. Це досить поширена помилка, яка призводить до плачевних наслідків.

Так було почасти і з Миколою. Тільки потім почали з’ясовуватися вкрай неприємні особистісні якості його другої половинки. Коли Микола тільки почав зустрічатися з Ритою, він зрозумів, що у неї досить авторитарний і складний характер.

Але йому здавалося, що з часом вона звикне до нього, розслабитися, тоді все налагодиться. Він неправильно оцінив масштаб nроблеми. Надіям не судилося збутися. Далі ставало тільки гірше. Вони швидkо одружилися, бо Рита від хлопця заваrітніла. А він не хотів, щоб дитина народжувалася поза офіційних відносин. Дружина прагнула контролювати всі сфери життя Коля. До всього іншого вона була просто нестерпно ревнива.

Потрібен був лише один довгий погляд незнайомої жінки на нього, щоб це стало грунтом для сkандалу. Вона намагалася його в зра дах звинуватити. Коли таке трапляється занадто часто, це дуже вимотує. Жінка так само прагнула контролювати сімейний бюд жет, хоча сама не працювала, просто сиділа з дитиною.

Микола витримав п’ять років такого життя. Відчував себе після цього вичавленим як лимон. Зрештою, подав на роз лучення. Коли роз лучення схвалили, почувався темношкірим американцям після громадянської війни.

КІНЕЦЬ.