Матu вuрішuла вuдатu Хрuстuну за баrатоrо хлоnця, але вона любила Єгора. І в nідсумку втеkла з дому, навіть не подумавши, що її чекає nоnереду

 

Христина народилася в селі. Мати її з самого дитинства готувала до заміжжя і постійно говорила, що це основна мета будь-якої дівчини. Христина не дуже горіла бажанням виходити заміж. Але мати говорила:

— Це навчання тобі не потрібне. Головне для жінки вміти смачно готувати, тримати будинок в порядку, підтримувати затишок і радувати чоловіка! Христина важко зітхала.

Хіба можна пояснити матері, що душа хоче більшого? Але один хлопець Христині всього-таки подобався. Вона з подружками часто таємно стежила за сусідським хлопцем Єгором. Гарний він був, високий, широкоплечий, з правильними рисами обличчя.

Дівчата через щілину в паркані підглядали, як він дрова на зиму готує. Христина млосно зітхала: — Так, от якби такий хлопець зробив мені пропозицію, я б постаралася, щоб його порадувати… Але Єгор не звертав на дівчину абсолютно ніякої уваги.

А як тільки Христині виповнилося вісімнадцять, мати знайшла для неї нареченого. Андрій був з багатої родини, тому мати вирішила, що партію краще не знайти. Тільки серце дівчини було до нього абсолютно байдуже.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩