Ніна терnітu не моrла їжу, що rотувала свекруха. А коли одного разу вона скаржuлася чоловікові, свекруха все nідслухала і тут nочався ск андал

 

Ніна вийшла заміж півроку тому. Молоді живуть з батьками чоловіка. Живуть душа в душу, невістка до батьків чоловіка ставиться з повагою, ті її шанують. До свекрухи у невістки о да єдина претензія.

Та не дає їй готувати. І начебто які проблеми, живи і радій. Але є нюанс. Невістка не може їсти те, що готує свекруха. Дівчина не перетравлює ні смажене, ні жирне, ні молокопродукти.

А у свекрухи меню складається тільки з цих продуктів. Ніна намагається встати до плити, але її спроби різко присікаються. — Я сама, а то ти ще продукти попсуєш, — забороняє їй свекруха. — Тоді навчіть мене, як готувати,

— просить невістка. — Раз мати тебе не змогла навчити, то і я не доб’юся успіху, — парирує свекруха. При цьому вона жодного разу не пробувала куховарство невістки. Ніні доводиться обходитися чаєм з печивом.

— А їсти хочу, а не перебиватися печивом, — скаржиться дівчина чоловікові. — Не переварюю я їжу, до якої звична ваша сім’я. Давай переїдемо жити окремо, знімаємо квартиру . Чи то чоловік передав матері слова Ніни, чи то він сама підслухала.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩