Майбутній зять сnодобався нам із чоловіком. Але коли мu nобачuлu його маму, nоnросuлu доньку трuматuсь від нuх nодалі

Донька повідомила нам із чоловіком гарну новину: вона хоче познайомити нас із своїм хлопцем Юрою. Вони вже два роки зустрічаються, і він мав намір зробити їй пропозицію. Ми дуже зраділи, почали з чоловіком готуватися з самого ранку. Забралися у квартирі, куnили продукти, стали готувати цікаві страви, надвечір все було готове.

Але донька прийшла не тільки з Юрою, то ще з його мамою. Мабуть, не сказала, щоб ми не дуже хвилю валися; але ще краще, якраз познайомимося з майбутніми родичами. Сіли за стіл, і тут сваха почало в нас усе розпитувати. Де я із чоловіком працюю, скільки ми заробляємо.

Навіть почала просити чоловіка, щоб той влаштував Юру у себе в компанії, але не просто роботягою, а на якусь керівну посаду. Чоловік розгубився, навіть не знав, що відповісти, тут я врятувала ситуацію: -Ми обов’язково подумаємо, побачимо, що можна зробити. Все-таки у Юри не та освіта… а у вас, до речі, яка освіта, де ви працюєте?

-Та навіщо про мене говорити, краще обговоримо, де молоді після весілля житимуть. У мене однокімнатна квартира, так що відразу ні… а у вас, — сваха окинула поглядом нашу трикімнатну квартиру і підсумувала, що тут молодятам не буде тісно. Я й сказала, що ми із чоловіком планували доньці куnити квартиру.

Тут вона ожила, радісно випила і повідомила, що за такого розкладу весілля точно буде. Її відповідь залишила у мене дуже неприємний осад. Чоловік теж помітив її на хабство. Про себе вона нічого не розповіла, зате про наше життя все досконало допиталася.

Ми не стали нічого говорити доньці, вона була така щаслива. А Юра начебто спокійний і добрий хлопець, тільки дуже мовчазний, адже його мати більше говорила. Настав час куnувати доньці квартиру. Сваха як дізналася про це, то тут же зателефонувала нам: -Ви Навіщо до весілля куnуєте? Треба ж після того, щоб з моїм Юрком квартира на половину була. -А З чого це ми свої rроші повинні таким чином витрачати?

Ми хочемо, щоб квартира лише доньці належала. -Та це неповага до мого сина! -У такому разі, ми запишемо квартиру на мене, а я вже у спадок її доньці залишу. -У такому разі весілля не буде! Донька відносно недовго переживала розрив… вона зрозуміла, що Юра просто мамин синок, який не може за неї заступитися. Добре, що вона не вийшла за нього.

Джерело