Майбутній зять сnодобався нам із чоловіком. Але коли мu nобачuлu його маму, nоnросuлu доньку трuматuсь від нuх nодалі

 

Донька повідомила нам із чоловіком гарну новину: вона хоче познайомити нас із своїм хлопцем Юрою. Вони вже два роки зустрічаються, і він мав намір зробити їй пропозицію. Ми дуже зраділи, почали з чоловіком готуватися з самого ранку. Забралися у квартирі, куnили продукти, стали готувати цікаві страви, надвечір все було готове.

Але донька прийшла не тільки з Юрою, то ще з його мамою. Мабуть, не сказала, щоб ми не дуже хвилю валися; але ще краще, якраз познайомимося з майбутніми родичами. Сіли за стіл, і тут сваха почало в нас усе розпитувати. Де я із чоловіком працюю, скільки ми заробляємо.

Навіть почала просити чоловіка, щоб той влаштував Юру у себе в компанії, але не просто роботягою, а на якусь керівну посаду. Чоловік розгубився, навіть не знав, що відповісти, тут я врятувала ситуацію: -Ми обов’язково подумаємо, побачимо, що можна зробити. Все-таки у Юри не та освіта… а у вас, до речі, яка освіта, де ви працюєте?

-Та навіщо про мене говорити, краще обговоримо, де молоді після весілля житимуть. У мене однокімнатна квартира, так що відразу ні… а у вас, — сваха окинула поглядом нашу трикімнатну квартиру і підсумувала, що тут молодятам не буде тісно. Я й сказала, що ми із чоловіком планували доньці куnити квартиру.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩