Коли мого чоловіка не стало, я дала nрuтулок 2 діточкам з будuнку малюка. Але тоді я навіть не nідозрювала, ким вони є насправді

 

3 роки тому зі мною сталося те, чого я ніколи не очікувала. Помер мій чоловік від зупинки серця. Це було так раптово. Я не уявляла, як я житиму без нього. Але мені треба було вставати на ноги, адже за моїми плечима біз нес, а без власника будь-який бізнес покотитися до біса, я вас запевняю.

Тому, через пару місяців я вирішила уси новити дитину, яку покинула сім’я. Подала заявку і за кілька днів зі мною зв’язалися. Я відразу ж почала збирання всіх потрібних документів. Далі йшли перевірки.

Але всі пункти були на ура: успішний біз нес, хороші житлові умови тощо. Незабаром я стала мамою та назвала сина на честь чоловіка.

Мені було приємно завжди вимовляти його ім’я та чути його. Для мене мій чоловік був усім і його замінив синок. Я душі в ньому не чула. А мій біз нес процвітав. Незабаром, коли Аркадій виріс, він захотів сестричку. Та в принципі я не була проти. Пішла по доньку.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩