Людмила ходила і розглядувала вітрини магазинів. Коли проходила повз ювелірний відділ, то в очі їй впала вродлива білявка, яка приміряла сережки. Вона весело посміхалась та обіймалась з її чоловіком

 

Людмила ще з юності мріяла про роль дружини. Мати хорошого турботливого чоловіка  та дітей. Тому після закінчення педагогічного університету, коли старший за неї на 5 років Євген запропонував вийти за нього вона без вагань погодилась.

Потім почалося спокійне сімейне життя. В якому було все як мріяла колись Люда. Чоловік забезпечував родину, а жінка дбала про побут та двох новонароджених синів-близнюків.

Коли сини підросли і пішли до школи, жінка не поспішала шукати роботу.  10-15 тисяч гривень нічого не вирішать у їхньому  бюджеті, то навіщо працювати? Євген був не проти. Він добре забезпечував родину.  Декілька разів вони їздили не відпочинок, він дарував дружині гарні коштовні подарунки.

Коли Богдан та Арсен, їхні  сини,  пішли до  приватної школи з поглибленим вивченням іноземних мов, Люда записала синів на різні секції: плавання, бокс та фехтування. І щодня возила їх на тренування на новенькому авто, яке подарував їй Женя.

Одного дня, коли жінка відвезла синів на плавання. Поки сини займались в басейні, Людмила вирішила пройтись по торговому центру, купити собі якісь обновки та гарну білизну, аби порадувати чоловіка.

Людмила ходила і розглядувала вітрини магазинів. Коли проходила повз ювелірний відділ, то в очі їй впала вродлива білявка, яка приміряла сережки. Вона весело посміхалась та обіймалась зі своїм обранцем. Від побаченої картини в Люди перехопило подих. Там стояв її коханий чоловік Женя і привселюдно цілувався з якоюсь дешевою лялькою. Вони її не помічали…

Жінка зайшла до вбиральні, добряче виплакалась. Випила заспокійливе, все обміркувала, одягнула усмішку щасливої матері та дружини і поїхала забирати синів з тренування.

Для себе вирішила не вчиняти скандалів, бути мудрою. І проживати життя, ніби нічого не сталося. Тим більше Женя щасливий, приходить у хорошому настрої, жартує, приділяє багато часу родині.

А Людмила не подає вигляду, що знає про його походеньки.Продовжує  доглядати за собою і дітьми. Не забуває про своїх батьків, яким, до слова, має можливість допомагати завдяки йому. Батьки Жені теж її люблять, вона  з ними у хороших стосунках. Знає, що вони завжди прийдуть їй на допомогу.

Як вважаєте, чи правильно чинить Людмила?

КІНЕЦЬ.