Хлопцеві, що сидів поряд у тролейбусі набрuдло, що немовля плаче і він попросив молоду маму заспокоїти дитину або вийти з транспорту. Розгублена жінка не знала що й відповісти. Але у ситуацію втрутився інший пасажир

 

У тролейбусі поряд з молодим чоловіком сіла матір з немовлям на руках. За кілька хвилин малюк почав вередувати та голосно плакати. Як не намагалась жінка заспокоїти своє чадо, нічого не вдавалось.

Хлопцеві, що сидів неподалік набрид цей гамір і він попросив її вийти з транспорту й не створювати дискомфорт іншим пасажирам, які не зобов’язані слухати капризів чужої дитини.

Молодій матусі не часто доводилось їздити у громадському транспорті з немовлям, але цього разу жінка поспішала на огляд у поліклініку. Вона зайняла вільне місце, але спокійно доїхати не вдалось.

Синочок плакав не зважаючи на втішання матері.

Терпіння у молодого чоловіка закінчилось і він накричав на Олесю.

Почав наполягати, що або та робить так, щоб дитина затихла, або хай виходить на наступній зупинці.

Розгублена жінка не знала що й відповісти. Але у ситуацію втрутився інший пасажир. Він наказав перепросити у молодої матері за проявлену в її сторону грубість.

І зауважив, що обурений хлопець теж колись був немовлям і теж плакав.

Коли тролейбус зупинився на необхідній зупинці, жінка з малюком пішла до виходу.

І тут сталось те, на що ніхто не чекав. Той хлопчина, який ще кілька хвилин хотів вигнати матір з дитиною із тролейбуса, допоміг їй винести коляску та сумку. Він зрозумів, що вичинив не порядно і хотів це якось компенсувати.

Молода матуся була приємно здивована. Схоже, він таки зрозумів, що провинився. Вона неймовірно вдячна тому незнайомцю, який постояв за неї у конфліктній ситуації.

Та зміг донести обуреному дитячим плачем пасажиру, що той колись був таким самим малюком.

КІНЕЦЬ.