Колu моя nодруrа народuла дuтuну, її чоловік nрийшов до nолоrовоrо будuнку з дуже незвuчайнuм nроханням

 

Моя подруга Танька народила дівчинку. Пологи були тривалі, важкі, довелося робити кесарів розтин. Ось лежить вона вся розрізана, все болить, в пологовому будинку ще карантин — нікого не пускають. На другий день змушують ходити; дитини стали приносити для годування.

Добре, що подружки по роботі заходили, щось смачненьке приносили. А то лікарняна їжа у породіллі викликає стійкий блювотний рефлекс і з вигляду, і за смаком, і за запахом.

Таня — сирота, з рідних у неї тільки чоловік, теж сирота, але у нього хоч брат є, ще в училищі навчається. Зійшлися Таня з Ігорем ще в дитбудинку, потім закінчили навчання, одружилися, живуть добре, обидва з роботою, навіть квартира своя є.

Але чоловіка в пологовий будинок не пускали, а Таня вставати не могла, від Ігоря були тільки записочки з поздоровленнями.

І ось на третій день чує Танька знайомий голос: її звуть. Якось встала, за стінку тримаючись, доповзла до вікна: чи варто там її Ігор з братом. Запухшіе якісь, пом’яті. Танька запитує: — Що трапилося?! — Та нічого. Святкували народження дочки. -А ну ясно- Тань, а до тебе хтось приходить?

Є що поїсти? — Так, Ігор, що не турбуйся, у мене все є! Навіть більше, ніж треба. — Тань, ти це, могла б нам щось пожерти спустити? Ми всі гроші пропили на радощах

Джерело