Коли сuн із невісткою повідомили, що купuлu сусідній будuнок, ми з чоловіком були у захваті. Але після переїзду, наступного ж дня, коли ми прокинулися, нас у дворі чекав неприємний сюрприз

 

Коли наш син одружився, то сказав, що викупив будинок по сусідству з нашою дачею. Я так зраділа, думала, що ми огорожу приберемо і наш город більше стане. Посадимо більше помідорів, огірків, ще й перці обов’язково. А картоплю на задній ділянці більше висадимо.

Я спеціально купила багато банок, тепер невістка допомагатиме робити консервацію. Все чекала, поки син із невісткою переїдуть, щоб паркан прибирати. А мені вони повідомили зовсім інше. Невістка вирішила, що паркан не прибиратимемо, хоче готельну територію. Більше того, ніякий город їм не потрібен.

Вони всю землю засадили квітами. Я не розумію, а їсти вони що будуть? Квіти та травку? Я думала, що невістка прийде з банками мені допоможе, а вона сказала, що це їм теж не потрібно. Їй лікар заборонив соління їсти. Я думаю, що вона просто збрехала, щоб не працювати.

Тому що полінуватися вона любить. Встановили вони на своїй ділянці великі гойдалки. Невістка щовечора після роботи сидить на гойдалці, книжки читає-відпочиває. Поки я на городі горбачусь.

А минулими вихідними приїхала до них у гості мама невістки. Так вони шашлики приготувати, нас із чоловіком покликали. Чоловік пішов, а от я з принципу не прийшла до них. Думала, що вони хоч пару шматочків м’яса відправлять – нічого подібного. А потім ще син дивувався, чому я не прийшла.

Так вони навіть не здогадалися, що я образилася на них. Син мені сказав, що в нього тепер інша сім’я, у них свої правила, не хочуть вони город, взагалі планують наступного літа басейн на території встановити. Я не розумію, як так можна даремно використовувати землю. Як вони потім без домашньої картоплі будуть? Я впевнена, що взимку ще вдадуться і в мене соління проситимуть.

Джерело