Раптом до Тетяни підійшов незнайомий чоловік. Тетяна зупинилася і глянула на нього. Йому було років сорок, і він був дивно одягнений. Він запитував у неї щось неймовірне

 

Тетяна втомлена поверталася з роботи. Вона йшла і думала, як прийде додому і, нарешті відпочине. Раптом до неї підійшов незнайомий чоловік Тетяна зупинилася і глянула на нього Йому було років сорок, і він був дивно одягнений. — Вибачте, ви мені не допоможете? — заговорив той. — Я… — чоловік похитав головою. — Я до доньки їхав, на поїзді. І тут так сталося

Тетяна працювала в квітковому магазині. Йшов сніг, було дуже холодно. Вона була дуже втомленою і поспішала додому. Перед нею стояв чоловік. Жінка хотіла обійти його, але той зупинив. — Вибачте, ви не могли б мені допомогти? Потім чоловік почав розповідати, що його речі вкрали.

А коли вийшов з поїзда, щоб зловити зло дія, поїзд поїхав. Тетяна не повірила йому. Вона, звичайно ж, подумала, що це черговий бо мж, під враженням реклам бойовиkів. — І ви туди ж. Господи, чому мені ніхто не вірить? — похитав чоловік головою. Потім він підняв голову і сумним поглядом подивився в небо. Тетяні стало шкода його. Вона зважилася впустити його до себе.

Михайло пішов у душ, а Тетяна почала шукати йому одяг. У шафі були старі речі брата, їх вона і взяла. Жінка розігріла суп для гостя. В цей час повинна була прийти її мама, вона сподівалася, що та запізниться, інакше побачить чоловіка і все не так зрозуміє. Надії не виправдалися.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩