Коли Орися привела додому свого нареченого, мати з батьком ахнулu від здuвування. І лише через роки вони зрозуміли чому ж дочка вuбрала його

 

Орися була красунею. Багато задивлялися на її золоту косу, великі очі і тендітну фігурку. Тільки дівчина не давала надій ні одному зі своїх кавалерів. А в двадцять три роки несподівано привела в дім нареченого. Мати, коли побачила його, завмерла від здивування. Чому Орися вибрала Андрія?

Він зовсім не красень, не багатий, без освіти. Щоб відповісти на це питання, батькам знадобилося кілька років. А спочатку вони дочку відмовляли від шлюбу з таким незавидним нареченим.

Але Орися була вперта: -Мамо, мені не потрібен красень. Мені і багатий не потрібен! Я Андрія люблю, і він мене любить більше життя, а це найголовніше.

Знехотя, але батьки шлюб благословили, навіть весілля зіграли. А Андрій себе згодом зарекомендував себе як відмінний чоловік і батько. Він обожнював дружину, старан но працював заради добробуту сім’ї, доnомагав по дому, з дітьми няньчився з задоволенням.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩