Моя троюрідна тітка раптово nішла з життя і залишила мені трикімнатну квартиру. Але піти туди я змогла тільки через 4 місяці

 

Мені здавалося, що несподіваний спадок людям перепадає тільки у фільмах. Живе чоловічок і навіть не уявляє, що він щасливчик, обраний самою долею, яка іноді приймає обличчя якоїсь старої родички, що вирішила покинути цей тлінний світ. Аж ніяк!

У цьому світі все не так працює. Ось жила я своє нудне життя, а у мене тітка троюрідна померла і мені залишила трикімнатну квартиру. Я на таке щастя, в результаті такого нещастя, навіть не сподівалася. Але тільки дурень відмовиться від зайвого майна.

Я все своє життя горбатилася, щоб нашкребти на існування. Є квартира, є машина, але якою працею! А тут подарунок такий. Родичку ми з усією повагою поховали, офіційно всі документи оформили, але часу на відвідування своїх нових володінь у мене не було.

Робота у мене завантажена дуже. Минуло чотири тижні і тільки потім я знайшла трохи часу, щоб особисто відвідати новоспечену житлоплощу. Прямо під час спроби проникнення в квартиру виникли труднощі.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩