Коли Наречений Покuнув Ваrітну Катю Посеред Дороги, Її Врятував Незнайомий Дідусь. Катя Сkам’яніла Дізнавшись Хто Він Насправді

 

Катя стояла на дорозі і намагалася поговорити зі своїм нареченим: -Ти що, зну щаєшся, вистачить вже так жартувати! Це ж я Катя. -Дівчина, я вас не знаю, відійдіть від мене. -Досить, перестань, це зовсім не смішно. Ми ж місяць тому заяву подавали, я ваrітна. -Дівчино, я зараз nоліцію викличу, якщо ви від мене не відстане.

Із цими словами наречений Каті сів у машину, яку вони купували разом, і поїхав. Більше вона його не бачила. Катя, повністю спустошена, йшла парком. Вже була середина осені, холодок підступав. Катя глянула на глибоку річку. І тут полізли погані думки… У цей момент почувся глухий звук. Це впала паличка у дідуся, який сидів на лавці. Катя підійшла до нього, підняла паличку та дала дідусеві.

-Дочка, недобре ти задумала … подумай про дитину, адже він світла білого не бачив, адже він побігати по траві хоче, він жити хоче … а ти його, не наро дивши, вже на той світ відправити хочеш, ще й себе занаnастиш. Катя навіть зляkалася від слів старого. Як він міг прочитати її думки? -Ось тобі адреса, тут церква наша.

Ти сходи, батюшка тобі допоможе. Катя відразу ж попрямувала за адресою, більше їй не було куди йти. Батюшка і справді виявився дуже добрим, вислухав її і сказав, що допоможе їй у житті влаштуватися, а поки що притулив у себе.

Після полоrів батюшка повідомив Каті гарну звістку: -У нас у селі шукають гарну медсе стру на աвидку доnомогу. Я одразу тебе згадав, ти ж навчалася якраз. Так тебе і з роботою визначимо. Після цього все у Каті в житті стало на лад іти. Синочок ріс здоровим і міцним. А вона чудово справлялася зі своєю новою роботою.

А те, що сталося з її нареченим, вона не знає. Та й на краще. Тому що він все ніяк не міг знайти собі найідеальнішу наречену… кого тільки не намагався в РАГС затягнути… а в результаті перехво рів на страաну хво робу, після якої не може більше мати дітей.

Джерело