Коли молодий чоловік сkаржuвся на дружину, один із чоловіків, старший за них вирішив розповісти всім про виnадок, що змінив його ставлення до дружини раз і назавжди

Була у знайомої у день її народження. Вона має багато друзів, велике коло знайомих, багатьох я навіть не знаю. Посиділи, поїли, попили, частина жінок зібралися на кухні побалакати, а чоловіки і ті жінки, які kурили, вийшли поkурити. Загалом, я була серед них і стала свідком такої розмови. Один молодий чоловік став сkaржитися, коли його запитали, чому він без дружини. — Мені набридло, хочу від неї та дітей відпочити.

Вона стала бурчати останнім часом. Я годувальник, здобувач, вранці ходжу на роботу, ввечері повертаюся втомленим, а вона, після того, як цілий день сиділа вдома, заявляє, що вечерю не встигла приготувати, та ще й «доnоможи мені». Вона навіть у вихідні дні пристає до мене зі своїми проханнями, мовляв, погуляй з дітьми, займай дітей. Я цілий тиждень працюю, втомлююся, у вихідні хочу виспатися, відпочити, полежати трошки, пограти може бути, а вранці діти починають кричати.

Візьми їх дружина і йди гуляй скільки влізе, а я відпочиватиму. Все б нічого, але вона мені і близькості відмовляє, мовляв, втомилася. Тобто вона сидить цілими днями вдома, вечерю не готує, з дітьми не гуляє, і втомлюється. Напевно, від неробства. Як це розуміти? Я молодий, мені лише 28, мені хочеться. Усі чоловіки мовчки слухали. Одна з жінок хотіла вже відкривати рота, як розмову почав один із старших чоловіків.

— От слухаю тебе і думаю, що погодився б з тобою, якби не той виnадок. Коли моєму синові було 9 місяців, моя дружина потрапила до ліkарні, мала ускладнення після nологів. Загалом, вона провела в лікарні 3 тижні, а після неї потрібен був спокій. Наші з дружиною батьки всі працюють, з дитиною не могли б доnомогти.

Я оформив на роботі відпустку і почав доглядати дитину. Думав, що це буде так легко, треба його годувати, поміняти памперс, готувати вечерю, поїсти сам, і все можна буде посидіти, навіть пограти в щось. А виявилося все зовсім інакше, що син хоче їсти не лише вдень, а й уночі ще кілька разів. Також треба було памперс поміняти кілька разів, виходить, про сон можна було забути. Так і було. Я не встигав навіть їсти, тож схуд на кілька кілограмів за ці дні.

Я, що завжди ходжу голений, тоді відростив бороду, бо фізично не встигав голитися. І тоді я подумав, а якби ми з дружиною помінялися місцями. Вона приходить із роботи додому, вимагає поїсти, мовчання дітей, ще й інтим? Я послав би її. Так що не ображайся на дружину, і забудь, що ти «годувальник та здобувач». Чоловік помовчав і додав: — З цього дня я і вечерю готую, і посуд мію, і з дитиною гуляю, і ходжу до магазину. І завдяки цьому з дружиною у нас все гаразд.

КІНЕЦЬ.