Коли мій чоловік дізнався, що я ваrітна, раптом вирішив, що дuтuна не його. Зараз я дуже рада, що прuбрала зі свого жuття невnевнену в собі людuну

 

Ми одружилися по любові, планували довге і щасливе спільне життя і хотіли велику сім’ю з трьома дітьми. Все йшло добре, поки я не заваrітніла. Я пам’ятаю, як повернулася додому з жіночої консультації в хорошому настрої і поспішила порадувати чоловіка — у нас скоро буде дитина!

Мій чоловік нахмурився і запитав » Ти впевнена?». Я спочатку не зрозуміла питання, так як прийняла це за жа хливий жарт. Але мій чоловік не жар тував, він серйозно сумнівався в моїх словах.

Я не впевнена, що саме спало на думку моєму чоловікові, але він говорив зі мною з такою ворожістю, як ніби я зробила йому щось вкрай nогане. Зрештою він висловив свої побоювання з приводу того, що дитина може бути не його, звинувативши мене в зра ді. Я проридала всю ніч, не знаючи, що робити.

Я швидко відкинула думку про або рт і вирішила йти вперед, незважаючи ні на що. І тоді я прийняла рішення. Коли я була на четвертому місяці ваrітності, мій чоловік наполегливо просив роз лучення, щоб ми могли залишитися друзями.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩