Коли Ілона не відразу відповіла на мою пропозицію, я думав, що вона не так сuльно мене любить. Але скоро вона розповіла мені те, що від мене приховувала. Почувши її секрет, я ще раз зробив її пропозицію.

 

Ми з Ілоною познайомилися на роботі. Вона справила на мене дуже приємне враження через свій скромний характер і добру посмішку. З часом я зрозумів, що мені дуже комфортно і приємно поруч з цією жінкою. Вона дуже ерудована людина, з нею завжди приємно завести розмову. З часом я зрозумів, що моє ставлення до неї виходить за межі дружньої симпатії. Я звик бути чесним з собою і з об’єктом своїх теплих почуттів.

Коли я зізнався, Ілона сказала, що я теж їй подобаюся. Так почався наш роман. У ньому не було подвигів в ім’я кохання, конфліктів і інтриг. Ми зустрічалися три роки. Це були затишні, довірчі відносини.

Час минав, я почав думати про те, що пора з’їхатися і узаконити стосунки. Мені вже двадцять три роки, і я зрозумів, що готовий побудувати сім’ю і взяти на себе таку відповідальність. Коли я зробив Ілоні пропозицію, вона відповіла не відразу.

Я це сприйняв по-своєму, вирішив, що вона мене недостатньо любить, але Ілона поспішила зніяковіло пояснити: -Просто мені потрібен час. Пройшов місяць, я знову заговорив про весілля. Тоді Ілона сказала: -Повтори свою пропозицію тоді, коли дізнаєшся про мене всю правду. Вибач, що приховувала. Мені потрібно тебе з кимось познайомити і розповісти одну страшну історію. Я тільки рада буду вийти за тебе, але я хочу, щоб ти цього хотів, знаючи все про мене.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩