У день виnиски Олена з дuтuною попрямувала до виходу, але раптом зуnинилася і nочала роздяrатu дuтuну. Ме дсестра стояла і не розуміла, що вона робuть.

Нарешті, настав довгоочікуваний день: Лена збиралася виписуватися з лікарні зі своєю донькою. Вона одяглася, нафарбувалася, їй ме дсестра принесла дитину, і вони втрьох попрямували до виходу, де їх чекали чоловік, подруги і рідні Олени. Раптом біля самого виходу Олена зупинилася і почала роздягати дитину.

Ме дсестра подивилася на неї, насупивши обличчя. — Мені ще інших дівчат виписувати. Покваптеся, будь ласка, — невдоволено сказала вона. Лена подивилася на ме дсестру і, нічого не сказавши, продовжила роздягати дитину. Ось вона зняла маленький підгузник і сказала:

— Я народила дівчинку, а це, як ви можете спостерігати, хлопчик. Принесіть мені, будь ласка, мою дитину. Ме дсестра вихопила немовля з рук Олени і побігла.

Через 15 хвилин вона повернулася з дочкою Олени. — Пробачте нас, будь ласка. Справа в тому, що одночасно з вами інша дівчина народила хлопчика і відмовилася від нього, і ми помилково принесли вам її дитину. Все обійшлося без гучних скандалів,

однак після виписки Лена ще довго не могла прийти в себе і все думала про того хлопчика-відмовника, якого збиралися відправити прямо в дитбудинок.

Олена серйозно поговорила з чоловіком про цього малюка, і вони разом вирішили, що цей випадок не був звичайною помилкою, це була доля. Через місяць паперової мороки Олена з чоловіком додому привели і свого синочка.

КІНЕЦЬ.