Я nобачив Олену Володимирівну, і у мене щелеnа відвалuлася. Це ж nовний захват. Саме так повинна виглядати жінка у п’ятдесят років. Тут я зрозумів, що колись вона просто прийняла правильне рішення у своєму житті

 

Історія моєї сусідки ясно показує, що ніколи не пізно вибрати себе і змінити своє життя. Олена Володимирівна була типічним представником тієї породи жінок, які все своє життя присвятили шлюбу, невдячним дітям і нечутливому чоловікові. Роки праці і прісного сімейного життя прошли в пусту.

Обличчя жінки покрилося багатьма зморшками. Олена моя сусідка по сходовому майданчику. Я з нею був добре знайомий, знаю її з самого дитинства. Вона дружила з моєю мамою, коли вона ще була жива. У цілому, Олена Володимирівна відбилася у моїй пам’яті, як дуже добра та душевна людина, тільки вона була дуже нещасна.

Сини поїхали підкоряти кар’єрні сходинки, а жінка залишилася одна з чоловіком. Ігор любив алкоrоль і kонфлікти, і не любив дружину. З віком його характер тільки погіршувався. Він почав доводити бі дну жінку по-чорному з приводом і без. За три роки такого життя Олена постаріла на десять років.

Точно не можу сказати, що стало каталізатором для змін у її житті, можу лише здогадуватися і цитувати плітки. Кажуть, що Ігор завів kоханку Ось таке жінка терпіти не стала, махнула на нього рукою.

Її сестра покликала жити до себе, в Іспанію. Її не було на батьківщині чотири роки. А потім вона приїхала, щоб відвідати дітей, ми випадково зустрілися у супермаркеті. Я побачив Олену Володимирівну, і у мене щелепа відвалилася. Це ж просто захват! Волосся вкладено, шкіра доглянуьа, легкий макіяж модний одяг.

Ось саме так повинна виглядати жінка у п’ятдесят років! Тут я зрозумів, що колись вона просто прийняла правильне рішення у своєму житті. Навіщо терпіти погане відношення до себе? Життя у нас одне, потрібно цінувати його.

Джерело