Коли Галю врятувати не вдалося, через деякий час по тому Ігор одружився на Ліді. Але молоду дівчину чекала та ж доля, а все через свекруху

Ігор працював у nоліції, і весь жіночий колектив відділу просто мріяв бути на місці його дружини Галі. Ніхто з жінок не розумів, чому такий ставний чоловік вибрав собі в дружини недолугу Галю. Вона ж просто сиділа вдома з дитиною, але за розповідями сусідки Ігоря, мати Галею абсолютно не задоволена. То Галя несмачно готує, то погано забирається вдома, що потім доводиться бідній свекрусі після неї все перемивати від роз водів.

Сама мати Ігоря, коли приходила до сина на роботу, щоб принести обід, розповідала колективу про свою невістку: — Сидітиме на дивані до останнього, поки я не змушу хоч щось зробити. Сам Ігор дружину цінував і дуже любив. Але раптом молода Галя стала важко дихати останнім часом, не встигли долікувати її важку хво робу, на останній стадії її не ста ло.

Після nохорону пройшов рік, тоді жінки з роботи стали заново проявляти знаки уваги до Ігоря, стали фліртувати і загравати. Але він не вибрав нікого з роботи, знайшов собі дівчину Ліду, зробив її своєю другою дружиною. Вона була на 8 років молодша за Ігоря, відразу знайшла спільну мову з його маленькою донькою. Але і тут свекрусі не сподобався вибір сина. На його роботі вона говорила так: — Ліда rірше Галі.

Мало того, що ще зовсім малолітка, так її всьому вчити треба. Не може нормально приготувати чоловікові обід, не працює ще й. Наговорювала свекруха на невістку на стільки багато, що навіть вирішила подати на неї заяву в опіку, мовляв мачуха за дитиною не стежить. Наступного дня, поки Ігор був на роботі, то дівчинку у Ліди забрали. Комісія опитувала дитину про те, як до неї звертаються вдома.

Але дівчинка на стільки була переляkана, що тільки nлакала і нічого не говорила. Коли Ігор з Лідою дізналися, де дитина, то тут же поїхали за нею. Дитину віддали, але сказали, що почнуться часті перевірки. — Мамо, що ти зробила? Ти розумієш, що через твої ігри ти ламаєш психіку моєї дитини, так ще й Ліді погано робиш? — Вона їй не мати, не має право взагалі твою дочку виховувати, і не подобається мені твоя Лідка!!

Свекруха не вгамовувалася, стільки гидот про Ліду наговорила, що невістці з кожним днем ставало погано. У Ліди почалися нестерпні головні бо лі. І Ігор вирішив, що жити поруч з матір’ю стає небезпечно його сім’ї. Одного вечора Ігор з Лідою зібрали речі, і з донькою вони переїхали в сусіднє місто. — Мамо, якщо ти знову будеш наговорювати на Ліду або подзвониш в опіку, щоб забрали мою дочку, то наступного разу ми поїдемо так далеко, що ти адресу ніколи не дізнаєшся.

КІНЕЦЬ.