Мілана вирішила послухати матір і вийти заміж за ідеальноrо нареченого. Але це стало найбільшою nомилкою її жuття

 

Мама сама вмовляла Мілану вийти заміж за Олексія, який був на 15 років старший за неї. -Мам, ну мені 25, а йому всі 40… так, він дуже цікавий, навіть добре виглядає, він красиво доглядає. Він не такий, як мої ровесники, адже завжди тримає своє слово, виконує всі обіцянки. Він вміє красиво залицятися. Не рахує копійки і не вимагає від дівчини платити за саму себе в кафе, як це робить сучасна молодь.

Але мам, я ж не люблю його. -Мілана, шлюб і кохання — це різні речі. Любов швидкоплинна, а шлюб — це стабільна угода. Олексію не потрібні якісь інтриrи, він хоче просту сім’ю, він зраджувати ніколи не буде, так ще і забезпечений, з великою квартирою. Мілана думала над своїм рішенням.

Все-таки якась правда в словах мами є. Однолітки дівчини були такі вітряні. У неї два рази були стосунки. Прожила вона з одним півроку, з другим рік, але потім хлопці говорили, мовляв Мілана просто супер, але їм потрібно розлу читися.

І всі подруги скаржилися, що хлопці взагалі не серйозні. Всі навколо зраджують, або п’ють, або б’ють. Мілана все ж вирішила не упускати свій шанс, вийшла за Олексія. Навіть після весілля Олексій не змінився. Він продовжував красиво доглядати за дружиною, постійно дарував квіти, водив по ресторанах.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩