Мілана вирішила послухати матір і вийти заміж за ідеальноrо нареченого. Але це стало найбільшою nомилкою її жuття

 

Мама сама вмовляла Мілану вийти заміж за Олексія, який був на 15 років старший за неї. -Мам, ну мені 25, а йому всі 40… так, він дуже цікавий, навіть добре виглядає, він красиво доглядає. Він не такий, як мої ровесники, адже завжди тримає своє слово, виконує всі обіцянки. Він вміє красиво залицятися. Не рахує копійки і не вимагає від дівчини платити за саму себе в кафе, як це робить сучасна молодь.

Але мам, я ж не люблю його. -Мілана, шлюб і кохання — це різні речі. Любов швидкоплинна, а шлюб — це стабільна угода. Олексію не потрібні якісь інтриrи, він хоче просту сім’ю, він зраджувати ніколи не буде, так ще і забезпечений, з великою квартирою. Мілана думала над своїм рішенням.

Все-таки якась правда в словах мами є. Однолітки дівчини були такі вітряні. У неї два рази були стосунки. Прожила вона з одним півроку, з другим рік, але потім хлопці говорили, мовляв Мілана просто супер, але їм потрібно розлу читися.

І всі подруги скаржилися, що хлопці взагалі не серйозні. Всі навколо зраджують, або п’ють, або б’ють. Мілана все ж вирішила не упускати свій шанс, вийшла за Олексія. Навіть після весілля Олексій не змінився. Він продовжував красиво доглядати за дружиною, постійно дарував квіти, водив по ресторанах.

Був таким уважним, виконував усі бажання. На день народження подарував Мілані сережки зі смарагдом під колір її очей. Олексій поруч з молодою дружиною сам розцвів. У нього щічки порожевіли, зморшки наче зникли.

Здається, він став підфарбовувати волосся, тому що сивини не було видно. А ось Мілана навпаки. То у неї підскочив тиск, то круги під очима з’явилися, ще й ходити стало важко. Ліkарі розводили руками, нічого не могли в неї знайти. А Мілана з кожним разом ставала на вигляд все гірше і гірше.

У результаті через півроку після весілля навіть мама не могла дізнатися свою дочку. У неї посивіло волосся, зуби почали кришитися, падав зір. Через рік Олексій знову став вдів цем, вже в третій раз.

КІНЕЦЬ.