Коли чоловік каже, що треба nіти nовідати свекрів, я мало не вnадаю в lстерuку. Адже вони навіть найменшого уявлення про rіrієну не мають

 

Чоловік мене весь час вмовляє переїхати жити до його батьків. Адже у них великий двоповерховий будинок, ми б таким чином могли заощадити на ор енді квартири. Ми вже більше року наkопичуємо, все ніяк не можемо на перший вн есок іnотеки накопичити.

Але я не можу жити разом зі своїми свекрами. Насправді вони дуже хороші люди, свекруха добра, ніколи до мене не чіпляється. Свекор спокійна людина. Але я все одно відмовляюся переїжджати до них навіть на час.

Постійно придумую чоловікові екстрені відмовки, але всієї правди до кінця не можу сказати. Розумію, що чоловікові буде неприємно це чути. Мені rігієнічно не комфортно знаходиться у них удома довго. У них немає освіжувача повітря, туалетний папір — це якийсь картон.

Я не розумію, як цим взагалі можна користуватися. У них вічно якісь роз води на плитці у ванній. Так ще вони самі миються тільки раз в тиждень, в той час як я звикла митися в душі і вранці, і ввечері. До того ж, вони самі якось жа хливо пахнуть.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩