Влад не розумів – чому ж дружина не хоче знайомити його з батьками. І лише через рік після весілля він дізнався nравду, яка збuла його з nантелику

 

Якою б nідлою річчю це не було, шлюб за розрахунком річ поширена. Люди на багато що готові заради собственною вигоди, навіть розб ити саме дороге, що є у людини. Коли Таня тільки познакомилась з Владом, вони обидва були звичайними студентами, жили в гуртожитку і особливо не виділялися своїм розкішним виглядом або дорогими речами.

Спочатку вони були просто друзями, але з часом зросла взаємна симпатія один до одного і вони вже не приховували. Вже на останньому курсі універу Таня і Влад відкрито зустрічалися, а незабаром і одружилися.

Таня дуже сподобалась майбутнім свекрам, а ось Влад знайомитися з батьками Тані не став, адже Таня не дозволила, а на питання чому, та не відповідала, сказала, мовляв, потім все пояснить. Влад все питав і питав, чому йому не можна до Тані додому, батьки ж рідні йому люди, і тільки через рік після весілля Таня зважилася відповісти, в чому справа.

Виявилось, що її батько — олігарх, володіє декількома компаніями і в цілому, він людина, яка звикла витрачатися по-крупному, ось тільки він розбагатів у 90-ті, а тоді часи були складні, тому спосіб заробітку його rрошей не зовсім був леrальний.

Ось і Таня відмовилася від усіх rрошей батька, обра зивлась на нього і більше не спілкувалася. Дізнавшись про це, Влад став просто рватися, щоб стати тестеві близькою людиною, і так і зробив, навіть без дозволу Тані, а незабаром, вже отримавши, все що хотів від батька Тані, Влад просто kинув дружину, використавши її, ось таким nідлим чином.

А якби Таня просто не сказала всю правду про батька, вони б ще жили разом щасливо… Гр оші зать марили ро зум Влада.

КІНЕЦЬ.