Катя заявила подрузі Ніні, що виходить заміж. І лише одна Ніна знала, що дитина Каті не від Вадима. А незабаром про це дізналися всі.

 

Ніна та Олексій народились у маленьких селах. Вони переїхали в місто лише для того, щоб здобути освіту: Ніна навчалася на фельдшера, а Олексій – на механіка.

У підсумку вони все одно вирішили повернутися до витоків: вибрали село недалеко від обласного центру і оселилися у своєму новому будинку, упорядкувавши город і купивши курей.

Ніна знайшла роботу у місцевому медичному центрі, а Олексій відкрив майстерню з ремонту сільськогосподарської техніки.

Незабаром у них народився син, а Ніна зрозуміла, що в селі немає жінок її віку. Їй не було з ким поговорити, крім чоловіка, який щодня був зайнятий на роботі.

Одного разу, прогулюючись зі своєю дитиною, вона побачила молоду дівчину, одягнуту за останньою міською модою, в червоних чобітках на підборах, короткому пальті.

Вони розговорилися і потоваришували: Катя стала подругою Ніни. Виявилося, що Катя пішла від свого чоловіка, який був негідником і гулякою, і переїхала з дитиною до рідного села.

Під час їхніх спільних прогулянок Катя розповідала про своє життя у великому місті і про те, скільки в неї було шанувальників. За її словами, всі любили її та були готові кинути весь світ до її ніг.

Ніна, однак, розуміла, що речі Каті були з ринку звичайних товарів, а прикраси не були схожі на дорогоцінності з натуральним камінням. Ніна намагалася обдурити свою подругу, порадивши їй подати заяву на аліменти на батька її дитини, але Катя відмовилася, сказавши, що їй від нього нічого не потрібне.

Якось Катя схвильовано розповіла Ніні, що Вадим, з яким вона познайомилася у нічному клубі, приїде до неї у гості. Наступного дня Ніна запросила Катю та Вадима до себе додому на вечерю.

Вадим був розумним і спокійним хлопцем, але Катя була прихильною і домагалася уваги, завжди намагаючись довести, що Вадим благоговіє перед нею.

Через кілька днів Катя оголосила, що виходить заміж за Вадима. Виявилося, що Катя була в положенні, але тільки Ніна розуміла, що дитина не від Вадима. Після весілля мати Каті поїхала, і батьки Вадима почали дбати про свого новонародженого онука, а Ніна та Олексій допомагали їм усім, чим могли.

Якось батько Вадима дізнався, що дитина – не їхній рідний онук. За кілька місяців Катя зникла, і більше її ніхто не бачив. Вона лише написала Ніні смс-ку, назвала її зрадницею.

КІНЕЦЬ.