Я завжди помічала, що чоловік часто ділиться подробицями нашого життя зі своїми батьками. Але після одного випадку я вже не стрималася.

 

Сім років тому ми з Михайлом пов’язали себе узами шлюбу. Мій чоловік виявився гарною, врівноваженою та надійною людиною.

Мені дуже пощастило, що я зустріла його, тому що він завжди підтримував мене, незалежно від ситуації. Нашому синові нещодавно виповнилося п’ять років. Наше життя складалося добре.

Але з часом я стала помічати, що Михайло занадто залежить від думки своїх батьків. Він дзвонив їм по три рази на день, а то й частіше, інформуючи про все, що відбувається у нашому домі.

Мої родичі знали кожну деталь про наше життя, в тому числі про те, яка з подруг до мене приходила, що ми обговорювали за вечерею і що купували.

Спочатку я не знаходила в цьому нічого поганого, але невдовзі я зрозуміла, що Михайло ділився зі своїми батьками всіма аспектами нашого особистого життя, включаючи мою роботу, збільшення зарплати, коли ми лягаємо спати і т.д.

Він навіть повідомив своїх батьків про всі наші плани на майбутнє.

Якось, обговорюючи покупку нової машини, я випадково почула, як Михайло дзвонить матері, щоб повідомити про все.

Я була незадоволена ситуацією, що склалася, і поговорила про це зі своїми родичами. Я пояснила, що Михайлу не личить розкривати все про наше життя.

Однак його мати заперечила, сказавши, що в цьому немає нічого особливого, оскільки він її рідний син.

Мені зовсім не подобалася ця ситуація, і я навіть думала про розлу чення, але Михайло все-таки був гарною людиною, і це було головне.

Я лише сподівалася, що згодом він зміниться і перестане ділитися всім зі своїми батьками.

КІНЕЦЬ.