Катя вuрішuла зруйнуватu сім’ю сестри, але чоловік сестри не хотів розлучення. Тоді вона вuрішuла розлучuтu сім’ю шефа. Однак, дружuна шефа знала як nоставuтu Катю на своє місце

 

У нас в школі вчилися дві сестри – Катя і Лера. Катя була такою яскравою дівчиною, у неї було довге чорне волосся, великі губи. Природа нагородила Катю просто ідеальною фігурою. Всі були в захваті від неї, навіть деякі викладачі ставили оцінки за красиві очі. Катя стала цим користуватися по життю.

Вона абияк закінчила училище, всі оцінки їй просто намалювали. Коли прийшов час влаштовуватися на роботу, то тут сталося зіткнення з сестрою Лерой. Лера була повною протилежністю Каті, багато хто дивувався, що з однієї сім’ї виросли такі різні дівчатка. Лера була сірим ведмедиком, дуже скромна, худенька, не чим не виділялася. Вона відмінно вчилася в школі, на червоний диплом закінчила університет.

Її відразу визначили в одну престижну фірму, але Каті було прикро, що місце дісталося сестрі, а не їй. Тоді пустивши в хід всю свою красу і чарівність, шеф передав посаду Каті. Минув час, і Лера повідомляє, що виходить заміж за Колю. Катю це не влаштовувала, все ж вона старша сестра, так чому молодша повинна первее виходити заміж. Тоді Катя стала всіляко спокушати Колю, щоб зруйнувати їхні стосунки.

Але Коля сильно любив Леру, тому не піддавався на дешеве розлучення Каті. Весілля вони зіграли і переїхали в сусіднє місто подалі від Каті. Тоді Катя вирішила будь-що-будь, теж вийти заміж. Кандидат був-її шеф. Хоч він і був на 10 років її старше, але зате при грошах. У них швидко закрутився роман, він навіть купив квартиру для Каті, але одружитися з нею не поспішав,

бо у шефа була своя сім’я і двоє дітей. Тоді Катя подзвонила дружині шефа і сказала, що він їй зраджує. Дружина тільки розсміялася Каті в трубку і сказала, що та не перша і не остання. Коли шеф дізнався про те, що Катя турбувала його дружину, він тут же вигнав дівчину з квартири і Катю до того ж звільнили.

Так Катя і продовжила свій образ коханки. Шукала заможних чоловіків, жила за їх рахунок, поки могла. А потім вона вже постаріла, зморшки відштовхували чоловіків, їм Катя перестала бути цікава. Каті залишалося тільки влаштуватися продавщицею в магазині. Так у неї немає ні сім’ї, ні нормальної роботи, ні чоловіка і дітей.

Джерело