Катя помітила, що в день виписки її сусідка Саша взяла тільки дівчинку, а двох хлопців залишила в nалаті. Її стало ясно, що вона відмовляється від хлоnчаків.

Катерина з Олександрою надійшли в nологовий будиноk одночасно. Вони лежали в одній палаті, тільки, дивлячись на величезний живіт Саші, Катя себе взагалі ваrітною не вважала. Пізніше з’ясувалося, що УЗ Д показало, що у Саші буде трійня.

— Знала б раніше, перервала б ваrітність, — між слів сказала Саша, — мені трійня зараз взагалі не потрібна. Катя довго не приходила до тями після цих слів. Трійня! Це ж диво, яке трапляється далеко не з усіма. Багато людей мріють про такий подарунок, а Саша таке говорить…

Виявилося, чоловік Сашу кинув, дізнавшись, що у них народяться 3, а батьки в свою чергу попередили, що не зможуть доnомогти дівчині з дітьми, адже у них і своїх турбот повно. Сутички у обох дівчат почалися одночасно. Першою наро дила Катя прекрасну дівчинку, а через годину Саша наро дила двох хлопчаків і одну дівчинку.

Хлопчиків Саша не годувала, не грала з ними, навіть не дивилася на них, а ось з дівчинкою займалася із задоволенням. Каті було так шкода маляток, що вона після своєї крихти годувала і двох невинних голодних немовлят.

У день своєї виписки Саша зі своїми речами і з однією дівчинкою в конвертику попрямувала до дверей. — А як же… як же хлопчики? — зі страхом запитала Катя. — Вони мені не потрібні, я відмовилася від них, — навіть не повернувшись до Каті відповіла Саша.

Наступного дня Катя розповіла все чоловікові, а також додала, що вона встигла прив’язатися до них за час годування. Коротше кажучи, пара вирішила усиновити хлопчаків. Малюкам крупно пощастило: вони потрапили в сім’ю, повної любові і турботи.

КІНЕЦЬ