Роки по тому Паша повернувся в рідне село, і поспішив до Марини. Але двері йому відкрила Аня, і Паша ахнув від несподіванки

 

Паша ріс у селі, виховувала його одна мати. Батька Паша так і не бачив ніколи, але мама робила все, щоб син не відчував себе обділеним. У них вдома завжди було багато солодощів, на свята мама намагалася догодити синові і купувала найкращі подарунки. У сусідньому будинку жила велика родина. У них було двоє дівчаток і двоє хлопчиків. Паша любив приходити до них в гості і грати з дітьми.

Особливо йому подобалася Марина-старша дочка в сім’ї. Вони любили тікати з Пашею під великий дуб і мріяти про їх спільне майбутнє. Ще в родині була молодша донька-Аня. Його Паша бавила і смішила своїми пухкими щічками і смішними косичками. А ось до Марини Паша відчував велику симпатію, він навіть обіцяв їй під дубом, що коли виросте, то одружитися з нею.

Коли Паша закінчив школу, то мати зробила все, щоб син вступив до університету в місті. Паша поїхав на навчання. У село він так і не повертався, тільки мама приїжджала до нього у свята. Після навчання

Паша знайшов хорошу роботу, через деякий час йому дали відпустку. Тоді хлопець вирішив, що потрібно з’їздити в село, все ж стільки років минуло, скучив за рідними краями. Після вечері з матір’ю Паша вирішив піти в гості до своїх подруг дитинства. Двері відкрила красива дівчина з довгою косою і великими очима: — Марина?

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩