Роки по тому Паша повернувся в рідне село, і поспішив до Марини. Але двері йому відкрила Аня, і Паша ахнув від несподіванки

 

Паша ріс у селі, виховувала його одна мати. Батька Паша так і не бачив ніколи, але мама робила все, щоб син не відчував себе обділеним. У них вдома завжди було багато солодощів, на свята мама намагалася догодити синові і купувала найкращі подарунки. У сусідньому будинку жила велика родина. У них було двоє дівчаток і двоє хлопчиків. Паша любив приходити до них в гості і грати з дітьми.

Особливо йому подобалася Марина-старша дочка в сім’ї. Вони любили тікати з Пашею під великий дуб і мріяти про їх спільне майбутнє. Ще в родині була молодша донька-Аня. Його Паша бавила і смішила своїми пухкими щічками і смішними косичками. А ось до Марини Паша відчував велику симпатію, він навіть обіцяв їй під дубом, що коли виросте, то одружитися з нею.

Коли Паша закінчив школу, то мати зробила все, щоб син вступив до університету в місті. Паша поїхав на навчання. У село він так і не повертався, тільки мама приїжджала до нього у свята. Після навчання

Паша знайшов хорошу роботу, через деякий час йому дали відпустку. Тоді хлопець вирішив, що потрібно з’їздити в село, все ж стільки років минуло, скучив за рідними краями. Після вечері з матір’ю Паша вирішив піти в гості до своїх подруг дитинства. Двері відкрила красива дівчина з довгою косою і великими очима: — Марина?

— Ні, я Аня. Марина в будинку, проходь. Марина зустріла Пашу міцними обіймами, вони знову втекли під старий дуб. І тут Марина запитала, чи пам’ятає Паша про обіцянку, яку дав у дитинстві.

Паша все пам’ятав, але його це так збентежило, він дивився на подорослішала Марину і розумів, що ставиться до неї тільки як до хорошого друга. — Марін, все ж це були дитячі ігри… Я зараз тебе дуже люблю, але як сестру. Марина втекла додому, мабуть не хотіла, щоб Паша побачив її сліз.

Адже вона чекала його всі ці роки. У двір вийшла її сестра Аня. Паша не міг відірвати від дівчини погляду. Ані теж сподобався Паша, вони зрозуміли один одного без слів. Тільки ось як почати відносини, якщо Аня рідна сестра Марини, і буде не дуже красиво — на нещастя сестри будувати свою любов…

КІНЕЦЬ