Хлопець їхав автобусом, і від утоми у нього заплющились очі. Раптом він розnлющив очі від крuків т0вст0ї жінки, що сuдuть поруч.

 

Того дня моя машина була у ремонті. Робити нічого – довелося діставатися роботи на громадському транспорті. Упустив момент – і піднявся в автобус у саму годину-пік. »Ну так, а чого ти чекав? Усі їдуть на роботу?” – подумав я і зрозумів, що давно вже відвик від такого життя.

Коли я проходив повз сидіння, наприкінці автобуса помітив вільне місце. За мною йшла товста жінка, яка всіляко намагалася мене випередити. Мета її, звісно, було зрозуміло: зайняти місце, яке я вже помітив. Вона перемогла. Сівши на вільне місце, вона раптом почала дивитися на всі боки.

‘Щось втратила, товстуха» — подумав я. За мною стояла дівчинка 10-11 років. Гладка жінка покликала її до себе — і мені знову довелося цуратися. Але на цьому історія не закінчилась. Поруч із товстою жінкою, біля вікна, сидів молодий хлопчина. Було видно, що він міцно спить, оскільки його голова плавно рухалася паралельно з хитанням всього автобуса.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩