Хлопець побачив стареньку з важкими nакетами, і пiшов доnомогти їй. Але коли увійшов до будuнку жінки, він аж ахнув у rолос

 

Ірина та Коля познайомилися в кафе. Вже не молоді люди сіли один з одним, адже місць не було, так і познайомилися. Виявилося, вони дуже схожі, адже обидва жили в шлюбі, їх партнери виявилися не тим, якими здавалися до весілля, і ті просто розлучилися.

Але ж в такому віці завести нові відносини не дуже легко, проте їм пощастило: вони зустрілися. Ірині не пощастило подвійно. Так, вона зустріла рідну людину, вони почали зустрічатися і полюбили один одного, але Коля, як і колишній чоловік Ірини, незабаром дуже сильно змінився, і всього лише через два роки він став нестерпним леда рем.

Його звільнили з роботи, а нову роботу він знайти не зміг, весь день лежав на дивані, а всю роботу по дому, навіть не найлегшу, робила Ірина, через що вона часто просто втомлювалася і перевтомлювалася.

В один день, Ірина пішла в продуктовий магазин, купила фруктів, готові салати і все таке інше. Вона понакупила багато чого, як раз акція була, ось і доносити все це добро по акції було важко.

У парку самотньо крокуючу з важкими пакетами стареньку помітив один хлопчина, який вирішив їй допомогти. Побачивши його, жінка впала в ступор. Той, як дві краплі води був схожий на її чоловіка. Хлопець допоміг Ірині донести речі до будинку, а та запропонувала пригостити його чимось, віддячити за допомогу.

І тут, увійшовши в будинок, хлопець аж ахнув в голос. У підсумку виявилося, що цей самий хлопчина – це син чоловіка Ірини, якого він хотів приховати від самої Ірини. Незабаром, хлопець став кращим другом мачухи, називав її тіткою.

КІНЕЦЬ.