Я на сайті знайомства познайомилася з одним чоловіком. Тільки через рік після нашої зустрічі я дізналася, хто він насправді.

 

Цього року мені виповниться 28 років. Я незаміжня і ні з ким не мала серйозних стосунків. Кажен день проходить однаково — будинок та робота, робота — будинок. Іноді зустрічаюся з подругами, і ми йдемо у кіно чи ресторан. Ось так минають дні, тижні, місяці.

Нещодавно я вирішила встановити собі програму на мобільний телефон. Ця програма з сайту знайомств. Там я завантажила перше-ліпше моє фото, і забула про нього. За кілька днів я вирішила заглянути туди. Побачила, що надійшло кілька повідомлень від різних чоловіків. З одним із них я почала листуватися. Потім ми зустрілися, міський парк, цілком випадково.

Він мене першим дізнався, хоч ми зовсім і не домовлялися про зустріч. Ми посиділи в кафе, випили кави та трохи побалакали. Потім він провів мене додому. Почали зустрічатися частіше. Він виявився приємним співрозмовником, і з ним було дуже весело та цікаво.

І лише за рік я дізналася, що він був сином керівника нашої компанії. Для мене це було сюрпризом. Наступного дня, коли я була на роботі, до мене підійшла подруга і запитала про мого хлопця. Чи я знаю, хто він? Я відповіла, що дізналася про це зовсім недавно.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩