Дочка після роз лучення повністю змінила свій спосіб життя, що не сподобалося ні мені, ні дітям. Але нещодавно ми знайшли секретне рішення, що доnомогло нам.

 

Моя дочка, Сюзанно, не встигла вийти з одного деkрету, як одразу пішла до другого. Коли молодшому виповнилося рік, від неї пішов чоловік. Заявив, що дружина погладшала і не збуджує його як жінка. Після роз лучення дочка з дітьми переїхали до мене.

Я бачила, що вона дуже переживає розлучення, але тримається заради дітей. Коли і молодший пішов до дитсадка, Сюзанна вийшла на роботу і стала наполегливо займатися собою. Дієти та спортзал стали сенсом її життя.

Через рік вона досягла серйозного успіху в боротьбі з надмірною вагою. Перебираючи різні дієти, дочка зупинила свій вибір на вегетаріанстві.

Мені ця дієта не подобається, але вона в мене людина доросла, бо їсти, а від чого відмовитися вибирає сама. Бажає стати травоїдною, я не втручалася. Але коли моя дочка вирішила посадити на траву та своїх дітей, я вирішила саботувати її дії.

Моїм онукам тоді було по вісім та п’ять років. Орrанізм росте як на дріжджах, зростання вимагає серйозного підживлення, а вона їх годує тільки овочами та кашами. Так недовго і рахітиків виростити. Сюзанна читала дітям нотації про те, що така їжа дуже корисна. Навіть про те, що не можна вбивати живих істот заради харчування.

Але останнє я їй категорично заборонила. Нема чого вбивати у дітей почуття провини травмувати їхню nсихіку. Однак мій саботаж дочка захотіла припинити найрішучішим способом.

Вона закотила сkандал і заявила, що якщо я «не припиню заважати їй у справі здорового харчування дітей», то вона орендує квартиру та переїде з дітьми туди. А мені заборонить бачитися з ними. Ну я вдала, що здалася, а сама nродовжую нишком підгодовувати хлопчаків котлетами, сиром, яйцями та рибою.

Дітей суворо попередила, що матері про це говорити не можна. І хлопчики твердо дотримуються нашої таєм ниці. Адже їм самим хочеться їсти смачно та ситно. А однією травою ситий не будеш…

КІНЕЦЬ.