Під час свята Віка не впустила момент і nосварила Антона з дружиною. Але тоді ще ніхто не підозрював про її справжні наміри

 

Антон вже рік як не міг нормально поговорити зі своєю дружиною Катею. Адже він був ідеальним чоловіком, до того корпоративу на роботі. Під Новий рік вирішили посидіти в офісі, влаштували дурні конкурси. На одному конкурсі Антону довелося зняти свою сорочку.

А потім була дискотека, всі вийшли танцювати. Поблизу від Антона як спеціально танцювали нові молоденькі співробітниці. Давня колега Антона, Віка, спеціально вловила момент, коли Антон близько танцював з молоденькими дівчатами без сорочки, і скинула фотку дружині Антона — Маші.

Таке дружина не хотіла пробачати, було навіть бридко знаходитися поруч з Антоном. Вона його вигнала. З донькою Антон все ж nродовжував спілкуватися.

І пробачення у дружини просив, клявся, що таке не повториться, але вона ні в яку не хотіла приймати його назад. І ось рік пройшов, Антон з дочкою сиділи в кафе. Донька сказала: -Пап, мамі на всі свята доведеться поїхати до бабусі, вона захво ріла.

Сьогодні мама в тебе попросить мене до себе на Новий рік забрати. -Добре, я тебе обов’язково заберу. Як тільки Антон став жити без сім’ї, то та сама колега, яка його підставила — Віка, стала клеїться до Антона. То сніданки йому приносила, то флір тувала у відкриту, то на обід кликала. То ображалася на нього через дрібниці, спеціально, щоб привернути увагу.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩