До Олі приїхала мама із села. Вони довго про щось говорили, після цього Оля стала дуже сумною. Катя та Даша почали розпитувати. Виявилося, що мати знайшла для Олі нареченого. Він старший за неї, але дуже баrатий.

 

Оля, Катя та Даша навчалися разом у школі. Вони часто сиділи в кафе навпроти і згадували ті безтурботні часи. Тоді було все простіше і легше, життя не здавалося таким важким.

Катя та Даша любили веселитися, часто бігали дискотеками. А Оля сиділа вдома, читала книжки та слухалася маму. Катя та Даша шукали пригоди, а Оля робила уроки. Також було й університеті.

До закінчення навчання до Олі приїхала мама із села. Вони довго про щось говорили, після цього Оля стала дуже сумною. Катя та Даша почали розпитувати. Виявилося, що мати знайшла для Олі нареченого. Він старший за неї, але дуже баrатий. Після навчання Оля вийшла заміж.

Після того її довго ніхто не бачив. Катя та Даша так і залишилися найкращими подружками. Вони теж влаштували своє особисте життя, народили дітей. Чоловіки були простими роботягами, але жили всі щасливо.

І ось одного разу подруги вирішили знову зібратися біля того самого кафе навпроти школи. Олю було важко впізнати. Вона була в дорогій шубі, сама приїхала машиною з водієм.

У неї були гарні прикраси, розкішна сукня. Але очі були такі сумні та пригнічені. Виявилось, що дітей у неї з чоловіком немає. Живуть разом як сусіди, кожен день схожий на попередній. Вона дивилася на подруг і не розуміла їхнього життя. У результаті вона сказала:

-Ніякого kохання немає. Це просто прикриття, щоб наро дити дітей. От і все. Після цієї зустрічі минуло кілька років. Вирішили усіма випускниками школи зібратися на великій банкеті.

Туди приїхала Оля. Катя з Дашею знову не впізнали її. Оля вся світилася від щастя та радості. Виявилось, що Оля вагітна. Але не від чоловіка. Вийшло так, що її чоловіка не стало від хво роби ще два роки тому.

Тоді Оля і не думала, що здатна ще знайти своє щастя. Цілком виnадково познайомилася з чоловіком у трамваї, розмовляли і більше не змогли відірватися один від одного. Оля нарешті повірила у справжнє kохання.

КІНЕЦЬ.