Краще не псуй своє життя, — сказав майбутній Tесть Жені, а той окруrлив очі від подиву. Тоді він ще нічого не знав

 

Женя зустрічався з Машею 5 років. Всім було зрозуміло, що скоро вони одружаться. Женя був дуже близький із родиною Маші. Своїх батьків у нього ще не ста ло в дитинстві, вони розбилися в ава рії.

Його виховувала бабуся. Батьки Маші прийняли Женю як рідного сина. І ось Маша поставила хлопцю ультиматум, або він з нею одружується, або вони розлучаються.

Женя одразу зробив Маші пропозицію. Лише тесть попередив Женю, що краще йому з весіллям не поспішати. -Ти ще багато чого натерпишся з Машкою, краще не псуй своє життя.

Женя тоді зовсім не розумів, чому тесть так каже про свою доньку. Він його не послухав, почав заробляти на весілля. Адже Маша хотіла все й одразу і сукню гарну, торт величезний, ресторан найкращий. Після весілля вони почали винаймати квартиру.

Тут Маша почала висловлювати своє невдоволення. Ось у подруг чоловіки на власне житло заробили, ось у подруг шуби та каблучки з діамантами є, на море кожен сезон літають.

Женя розривався на роботі, щоб догодити дружині. У результаті Маша знайшла для нього заробітки за кордоном, мовляв, там краще платять. Сказала, щоби за неї він не переживав. Головне, щоби поїхав і на квартиру гроші заробив. Женя поїхав на рік. Коли він повернувся, Маша зустріла його з круглим животом.

Було зрозуміло, що дитина не від нього. Тут Маша почала благати прощення у чоловіка, сказав, що це випадковість. У коханні клялася, аби Женя її не залишив. Женя змирився, вирішив, що все ж таки виховає дитину дружини.

Вони якраз купили квартиру, за два місяці народилася дівчинка. Коли Женя приїхав до пологового будинку зустрічати Машу, то побачив старого знайомого по роботі. Він і був справжнім батьком дитини. Маша, коли побачила батька дитину, то одразу кинулася до нього в обійми.

Женя зрозумів, що це остання крапля його терпіння. Він відразу пішов у РАГС і подав на розлу чення. Квартиру довелося ділити з Машею навпіл. Потім ще доводити, що дитина реально не рідна, щоб аліментu не платити.

Після всього цього Женя вирішив повернутися закордон, там на відстані від Маші йому жилося спокійно. В аеропорту його проводжав тесть. Побажав йому гарного шляху і сказав: -А я тобі казав, що краще на Маші не одружуйся, стільки горя з нею у тебе було.

КІНЕЦЬ.