Дізнавшись про нестрандартну професію мого чоловіка, брат вирішив показати свою дотепність на святі. Але після моїх слів він почервонів і вuлетів з кімнати

 

Ми з моїм чоловіком познайомилися, коли вчилися ще в університеті. Обидва отримали ступінь магістра, а потім влаштувалися в одну і ту ж фірму працювати. Одружилися, коли у нас з’явився стабільний дохід, взяли квартиру в іпотеку, бо жити з батьками спочатку не хотіли.

Через рік я заваrітніла і пішла в декрет після народження дитини. Через п’ять місяців після цього у фірмі відбулися скорочення, і чоловіка звільнили. Потрібно було якось оплачувати іпотеку, а грошей немає. Ми опинилися в дуже скрутній ситуації, але нас виручив друг сім’ї. Приятель мого чоловіка допоміг чоловікові вийти на роботу адміністратором в дуже престижному салоні краси. Пла тили там дуже добре, і наші фінансові проблеми вирішилися. Малюк у нас дуже nроблемний, він часто хворіє, тому я так і не змогла вийти на роботу.

Після півроку роботи в салоні, чоловік придивився до професії майстра нігтьового сервісу. Йому це сподобалося, і він пройшов відповідні курси. Я ініціативу чоловіка підтримала. Скоро він влаштувався там на роботу і став дуже успішний. У нього багато постійних клієнтів, заробляє він майже в два рази більше. Сім’я завдяки чоловікові ні в чому не потребує.

Раніше, працюючи за професією, ми могли тільки мріяти про море, а зараз їдемо щоліта. Коли про роботу чоловіка стало відомо моїм родичам, почалися образливі жарти. Зустрічаємося ми в основному на святах сімейних, і тоді вони не упускали моменту, щоб підколоти мого чоловіка. Особливо любив язиком молоти мій старший брат: — Ну і як справи на роботі?

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩