Чоловік зник з сім’ї на вісім років, а коли з’явився — його зустріли шестирічні близнюки. Як же все сталося?

 

Михайло поїхав на заробітки. У планах було заробити гроші на штучне запліднення. З дружиною прожив більше десяти років, а Бог їх сім’ю так і діточками не благословив. А так хотілося мати власних дітей.Такі послуги дорого коштують. А без дітей також життя втрачає сенс. Микола якийсь час коливався пускатися в шлях за кордон. А потім все-таки поїхав, залишивши дружину одну.У Чехії з Миколою трапилися неприємні події.

Працював на будівництві. Не зовсім звик до висоти. Одного разу у нього весь світ пішов кругом — і він навіть не пам’ятає, як злетів і виявився розпростертим на землі.У почуття його привели медики; чаклували над його тілом. Михайло відчув різкий біль у всьому тілі і знову знепритомнів.

А потім було тривалий час реабілітації. Дивом залишився живим і працездатним. Тільки в голові не збереглося нічого з минулого життя. Все ніби починав з нуля. І грошей на лікування не було. Те, що встиг заробити за кілька місяців, швидко витратив. Здоров’я ще не дозволяло виходити на роботу.

Але світ не без добрих людей. Санітарка лікарні, де він проходив реабілітацію, проявила до нього милосердя. Спочатку приносила йому чогось смачненького домашнього поїсти, а потім, коли Михайла виписали, доглядала за ним як за рідним сином.На жаль, пам’ять до Михайла не поверталася.

Жив днем, який посилав йому Господь.Вона була добра жінка, поважного віку. Заміжня ніколи не була — не склалося. Любила готувати і працювати у власному квітнику. І любила людей. Може, саме тому змилостивилася над Михайлом. Бо він також від природи був добрим і хорошим, нездатним на підлість або обман. Тому жінка, будучи глибоко віруючою людиною, вирішила йому допомогти, коли з ним трапилася біда.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩