«Батько золотий, чоловік – такий собі» – такими словами подруга прокоментувала свій шлюб, а потім розповіла про інший бік, начебто, вдалого заміжжя

 

Є в мене одна подруга, за яку я хвилююся. Вона для мене, наче молодша сестра. Ми все життя разом. Я завжди слухала її і давала поради. Юля бігла до мене в будь-якому стані. ПлAkAлu разом. Сміялися вдвох і гучніше за всіх.

Я вийшла заміж за своє шкільне кохання. Ми жили вдвох ще з першого курсу коледжу. Дитину народили через рік після весілля. Юля весь час була сама. Вона ніяк не могла знайти собі пару. Точніше, Юля відмовляла всім кавалерам. Подруга шукала чоловіка на сім-десять років старшого. Вона мала ще чотири обов’язкові критерії:

  • без колишньої дружини;
  • повинен хотіти дітей від Юлі;
  • мати зарплатню від сорока тисяч гривень;
  • любити риболовлю.

Юля – жінка з залізним характером. Хобі в неї теж специфічні. Риболовля, різьба по дереву, футбол і плавання. Виглядає подруга брутально. Волосся заплетене в довгі, чорні дреди. В носі носить сережку. Всі руки і ноги покритті татуюванням. Не дивлячись на це, залицяльників Юлі вистачає.

Нарешті, в тридцять років, вона знайшла того самого чоловіка. Які гарні побачення в них були! Ви б тільки знали. На море возив, в горах були, острови побачили. Всі вихідні проводили на риболовлі. Активно відпочивали на свіжому повітрі і нас звали. Правда ми частенько відмовлялися. Наша сім’я не така активна та спортивна, як Юліна.

Через рік стосунків, пара побралася. Переїхали жити до Юлі. Свою квартиру її чоловік здає за п’ятнадцять тисяч гривень.

  • То Сашко на майбутню дитину гроші збирає. – Жартувала Юля. – Моя квартира краща. Тут світло, просторо. Є тераса. Та й ремонт в мене свіжий. Майбутній дитині тут буде краще.

Через п’ять місяців, Юля дізналася про свою вагітність. Подружжя чекало на двійню. Сашко плигав від щастя. Носив нашу Юлю на руках. От дивишся на нього і віриш в щирість його почуттів. Він Юльчику масаж стоп робив, ручки цілував, поки вона ходила вагітна. Щоб їй було легше, найняв двох дівчат. Одна відповідала за прибирання, інша – за приготування їжі.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу в низу⇩