Чоловік повернувся після роботи і здивувався, коли побачив, що я сиджу на дивані і rірко nлачу. Дізнавшись причину, він взагалі збився з пантелику

 

Після весілля я намагалася бути найідеальнішою дружиною. Я не тільки на роботі все встигала, а й усі обов’язки по дому взяла на себе.

Спочатку мені вдавалося підтримувати ідеальний порядок у будинку, встигати готувати смачну їжу, гладити і прати, але згодом я стала просто жа хливо втомлюватися.

Звичайно, це стало сильно впливати на настрій. У мене взагалі дуже спокійний характер, але на тлі загального стресу виникла дратівливість.

Я почала періодично зриватися на чоловіка, бідолаха не розумів, що відбувається. Не знаю до чого б це зрештою призвело, якби одного дня, прийшовши з роботи, у мене не стався нервовий зрив.

Я просто сіла і розnлакалася.

Це змусило подивитися на своє життя збоку та зрозуміти причину незадоволеності.

У результаті чоловік прийшов після роботи і застав мене у сльо зах.

Дорогі жінки, я хочу, щоб мій досвід послужив вам уроком, не соромтеся просити допомоги! Варто мені просто попросити Колю взяти деякі домівки, як він без проблем на це погодився.

Люди, які вас щиро люблять, завжди простягнуть руку допомоги у складний момент, потрібно просто навчитися просити. На жаль, у нас часто жінки беруть на себе надто багато.

КІНЕЦЬ.