“Чия це дитина?,- суворо запитав чоловік,- Будь чесною зі мною, або я піду і ніколи не повернуся” Сергій зажадав від дружини пояснень, але вона мовчала, поки він не натиcнyв на неї ще сильніше.

 

Сергій був приголомшений, коли прийшов до своєї квартири та побачив, що на нього чекає його дівчина Вероніка. Вона запланувала романтичну вечерю і навіть прибрала у квартирі. Він здивувався, звідки у неї ключі від його квартири, але не встиг запитати, як вона привітно зустріла його, елегантно одягнена і з гарною зачіскою.

Вероніка завжди була для нього несподіванкою, адже вони познайомилися зовсім недавно. До цього вони провели разом одну ніч, а тепер вона прийшла і здивувала його романтичною вечерею. Сергій зазвичай не приводив дівчат додому, а його друзі були зайняті, тому він неохоче погодився, щоб Вероніка оселилась в його квартирі.

Хоча вечір йому сподобався, Сергій не мав серйозних намірів щодо Вероніки, і він не знав, як їй про це сказати. Він не хотів псувати романтичний настрій, тому промовчав. Однак дівчина сприйняла його мовчання як згоду і почала переїжджати до нього.

Незабаром вона відчула себе як вдома і зайняла квартиру так, ніби мала повне право там жити. Сергій опинився у скрутному становищі, адже він не очікував, що все зайде так далеко.

Він розумів, що повинен поговорити з Веронікою про свої почуття, але не хотів псувати приємний вечір, який вони провели разом. Не зважаючи на його небажання, Вероніка перевезла свої речі, і Сергій був поставлений перед фактом, що відтепер вона житиме з ним.

Через деякий час дівчина повідомила Сергію, що вагітна. Не маючи іншого вибору, він освідчився їй, і вони одружилися. Зажили мирним життям, молода дружина займалася домашнім господарством, а Сергій працював. Коли Вероніка завагітніла, вона перестала працювати, але чоловік не заперечував, бо йому подобалося приходити додому в чисту і приємно пахнючу квартиру. Мало того, він виявив, що йому починає подобатися цей новий спосіб життя.

Коли живіт Вероніки збільшувався, Сергій почав замислюватись, чи не буде у них двійня, оскільки здавалося, що він досить швидко округляється. Одного вечора, повертаючись додому, він побачив, що біля їхнього будинку стоїть карета швидкої допомоги, а всередині щось гуркотить.

Він поспішив до їхньої квартири й побачив лікаря, який виводив Вероніку, кажучи, що їм потрібно негайно їхати в лікарню. Сергій був розгублений, адже його дружина була лише на восьмому місяці вагітності.

Лікар здивувався, але нічого не сказав, і Сергій супроводжував дружину до лікарні, не зважаючи на її заперечення. Вона не хотіла, щоб він бачив, як їй боляче, і воліла побути на самоті, але Сергій чекав у коридорі, як здавалося, цілу вічність. Зрештою, до нього підійшла медсестра і привітала його з народженням донечки. Сергій був приголомшений і запитав, як це можливо, адже його дружина була лише на восьмому місяці вагітності.

Сергія зустріли співчутливі очі медсестри, яка запропонувала поговорити з лікарем. Олег Михайлович заспокоїв його, що син народився вчасно і здоровим. Йшов тридцять дев’ятий тиждень вагітності, і все було як годиться.

Отримавши дозвіл відвідати дружину, Сергій зайшов до її палати, все ще спантеличений передчасними пологами. Він зажадав від Вероніки пояснень, але вона мовчала, поки він не натиснув на неї ще сильніше.
“Чия це дитина?,- суворо запитав він,- Будь чесною зі мною, або я піду і ніколи не повернуся”.

Вероніка нарешті зізналася, що дитина не його, а Вадима.

Її покинув колишній коханий, і вона боялася відторгнення матері, тому обманом змусила Сергія повірити в те, що дитина його. Нещодавно Вадим знову з’явився, заявивши про свої права як батька дитини.

Через кілька тижнів Сергій та Вероніка розійшлися. Вона возз’єдналася зі своїм колишнім коханим, а Сергій відновив пошуки повноцінних стосунків.

КІНЕЦЬ.