Mене турбувало те що вона була старше мого сина. Та якось я вирішив пожартувати на рахунок її віку. Сказав синові у саркастичній формі, що його дівчина старше нього, та він пішов з дому

Після того як не стало матері ми з сином почали проводити багато часу разом, та так вийшло що ми подружилися. Можна сказати стали кращими друзями.  Семен мені розповідав все що його турбувало а я ж допомагав вирішити ситуації які у нього з’явилися.

І ось він вже дорослий, навчається та постійно мені розповідає про свою дівчину, яка вона хороша, та хоче познайомити мене з нею.

Я ж був дуже радий, що син знайшов того кого вже хоче познайомити з батьком. Я хвилювався напевне більше сина.

І ось настав цей день вони прийшли разом. Я здивувався, бо вона виглядала старше набагато. Спочатку я нічого не сказав ми пройшли та сіли за стіл, і почали знайомитися. Семен постійно розхвалював свою дівчину, а вона трохи соромились. На перший погляд вона була хорошою дівчиною, але мене турбувало те що вона була старше  мого сина.

Та якось я вирішив пожартувати на рахунок її віку. А саме запитав чи часом вона не його викладач в університеті.

На що мій син образився, та почав злитися на мене і сказав, що не хоче зі мною розмовляти. Після чого взяв за руку свою дівчину та пішов з дому грюкнувши дверима.

Я був здивований як мій невеликий жарт прийняли так близько до серця.

Спочатку я думав, що син перезлиться та прийде скоро але його ввечері досі не було. Тоді я почав телефонувати, але він не відповідав. Я хвилювався і вже пізно ввечері він зателефонував. Сказав що поки буде жити з дівчиною.

Коли ж я почав розпитувати як він, сказав що все добре та поклав слухавку.

Наступного дня Семен прийшов додому, але був досі не в хорошому настрої. Я вирішив з ним поговорити та він був не готовий до розмови. Дав йому час позлитися, та вирішив обдумати що робити з цим.

Вечером я прийшов до нього з мирними намірами та вирішив поставити всі крапки над і.

Проте під час розмови виявилося, що вона справді була його викладачем в них в університеті але нічого не навчає його.

І їм дуже незручно коли про це питають.

Але він запевняв, що вони дуже один одного кохають.

Тоді я запросив знову їх обох в гості для того, щоб вибачитися.

Син спочатку був не дуже радий цьому але напевне побачив, що я був щирий.

Цього разу я вже підготувався належним чином та вирішив трохи притримати свої жартики.

Семен прийшов з Іриною, та на початку було видно що їм не зручно.

Але я вирішив розпочати розмову перший та розповів що це чисто випадковий жарт та я не проти того, що вони зустрічаються, головне щоб їм було добре.

Вислухавши мене вони все ж пробачили мені. Та вечір який залишився провели добре.

Через кілька років я зрозумів, що вони справді кохають один одного і їм добре разом. Вони одружилися, та чекають на поповнення в сім’ї. Я радий що стану дідусем.

КІНЕЦЬ.