Батьки чоловіка прийшли на виnиску, почали уважно розглядати синочка та в один голос заявили, що він не схожий на Олега. А потім ще й припустили, що це не його син

 

Ми з Олегом познайомилися випадково на роботі. Я переїхала в місто, в якому зараз живу зі Східної України. Ми почали зустрічатися, Олег познайомив мене зі своїми батьками.

Відразу скажу, що він зовсім на них не схожий. Він добрий, чуйний та турботливий, а вони черстві та ласі до грошей. Я не сподобалась їм, бо не мала тих багатств, про які вони мріяли та вони вважали мене негідною їх сина.

Проте ми все одно одружилися. Батьки Олега шлюб не визнали та на весілля не прийшли. Невдовзі я завагітніла.

Лише після народження синочка ми побачилися з батьками Олега. Вони прийшли на виписку, почали уважно розглядати синочка та в один голос заявили, що він не схожий на Олега. А потім ще й припустили, що це не його син.

Олег присоромив їх та сказав, щоб вони поводили себе гідно.

З батьками Олега ми перестали спілкуватися, навіть не телефонували їм на свята. Проте одного разу мама Олега сама нам зателефонувала та сказала, що хотіли б побавити онука. Синочку тоді було уже 2 роки та ми з радістю погодились.

Опівдні ми привезли синочка до батьків Олега та змогли нарешті побути удвох.

Про намір батьків Олега ми навіть не здогадувались. З’ясувалося, що вони мають намір зробити тест ДНК та взяли у синочка зразок слини. Саме тому вони запросили його у гості. Взяли слину у синочка та батька Олега, відправили на аналіз.

Через декілька днів батьки Олега завітали до нас з несподіваним візитом та єхидно показали нам тест ДНК, який вони таємно зробили. У тесті було написано, що батько Олега не є рідним дідусем нашому сину.

Олег навіть і не думав їм вірити та своєю чергою зробив такий же тест.

Коли прийшли результати, то уже ми навідались у гості до батьків Олега. Простягнули їм документ, який засвідчував, що Олег рідний батько нашого синочка.

Мама Олега аж побіліла. Стало очевидно, що обманює тут вона. Адже якщо батько Олега не рідний з нашим синочком, то й Олег йому не рідний син. Тоді виникає питання: хто батько Олега? Мама Олега відразу перевела тему, щоб її обман не було викрито, а батько Олега, як не дивно, нічого так і не зрозумів. Та нам уже байдуже на цю ситуацію. Головне, щоб у нас все було добре.

КІНЕЦЬ.