Бабусі Зателефонувалu І Повідомuлu, Що Якщо Не Вunлатuтu Су Му, То Онук Потраnить У Халеnу. Я Мuттю Усвідомuла У Чому Сnрава

 

Ця історія відбулася нещодавно у моєму житті. Давайте по порядку. Ми з вечора збиралися їхати на дачу, але мене завантажили роботою, і я вирішила, що поїду окремо наступного дня. Вранці я йшла в магазин, куnувати те, що не куnила вчора, а по дорозі назад, я побачила бабусю.

Вона була одягнена не за модою, але дуже охайно. Вона стояла на світлофорі розгублена і в сльо зах. Я не могла пройти повз, совість не дозволила. Я вирішила доnомогти їй. -Бабуся, у вас щось трапилося? -Так онучко, мені сьогодні зателефонували і сказали, що з моїм єдиним онуком лихо, його можуть у в’язницю посадити. Я тоді спробувала з’ясувати, що саме сталося, з її онуком.

Виявилося, що їй зателефонували і сказали, що її онук потрапив у бі ду, і повідомляти про біду бабуся нікому не може, ні рідним, ні поліції. Не те буде гірше. -Бабуся, а ви дзвонили своєму онукові самі? -Що Ти онучко! Мене так залякали, заборонили йому взагалі дзвонити

. Сказали, зняти rроші та віддати їм. Мене багато разів злочинці обманювали, то таблетkи продадуть неефективні, а нещодавно із соц. захисту приходили, продукти мені принесли, попросили води, я поки що ходила за водою, у мене стягли гаманець. -Бабуся, а у вас є його номер?

Тоді вона дістала старий її блокнот, де було записано всі номери, які вона записувала роками. Ми знайшли номер її онука, і я йому зателефонувала. Потрібно було з’ясувати, справді він потраnив у таку безвихідь. Я зателефонувала пояснила всю ситуацію, розповіла все, що мені бабуся розповіла.

Він спитав, де ми знаходимося і приїхав за нею. -Дякую, тобі онучка! Якби не ти, я зараз би всі rроші відкладені на мій nохорон зняла і віддала шахраям. Ось така ось історія, ніхто не знає, що над чекає завтра. Завжди потрібно бути на чеку та пильним. Та й якщо можете когось остерегти від таких шахраїв, будь ласка, не ставтеся байдуже.

Джерело