Катя до глибини дуաі обр азилася на сина, та ще й на чоловіка, який не порадившись з нею розповів синові правду про його наро дження

Катя не могла повірити своїм вухам. Коли вона з улюбленої матері і дружини стала ЦІЄЮ? Може, коли в перший раз пробачила чоловікові зра ду або вдруге, коли застала його з сусідкою? Вона його прощала, думала, що всі помиляються. А син? Адже вона в ньому душі не чула. Катя сиділа у ванній на підлозі, а сльо зи самі текли.

Вона завжди намагалася бути схожою на свою бабусю. Була люблячою дружиною і матір’ю. Її виростили бабуся і дідусь. Вона була маленькою і зовсім не пам’ятала своїх батьків. Бабуся її дуже любила, вона була дуже доброю і лагідною. А дід був суворим, але справедливим. Вони обожнювали її. Вона була в дев’ятому класі, коли не стало бабусі.

Після бабусі дід тільки встиг nродати свою велику квартиру, куnити для внучки однокімнатну, а інші гроші віддав другу і попросив подбати після нього про внучку. Через кілька місяців і діда не стало. Катя залишилася зовсім одна. Друг діда став для неї другим дідом.

Він піклувався про неї, коли Катя поступила в інститут, він оплатив інститут, а інші гроші під відсотки в свій банк поклав. А після інституту її взяв до себе на роботу. Катя вийшла заміж. Як потім з’ясувалося, у неї були nроблеми зі здо ров’ям, і вона не могла мати дітей. У чоловіка до того, як вони одружилися, була інтрижка з колегою. Вона народила сина і відмовилася від нього. Свекруха забрала малюка до себе, а коли син одружився, дитину віддала їм.

Ось так у неї з’явився син. Вона його виростила як рідного. Чоловікові всі зради прощала, хотіла, щоб син ріс у родині. А сьогодні її так віддячили. Катя повернулася з роботи і відразу почала готувати вечерю. Син зайшов на кухню і незадоволеним тоном запитав: — Я голодний, що у нас на вечерю? -Синку, скоро вечеря буде готова. -І чим ти весь день займалася?! Дістала вже. — Взагалі-то, я тільки прийшла з роботи, — ображено відповіла Катя.

Чоловік теж повернувся з роботи. Сергій зустрів батька зі словами: -Уявляєш ЦЯ ще не приготувала вечерю! Дістала вона вже, невідомо, чим досі займалася, -пробурчав він. — Тобто? Ти кого мав на увазі, хто «ЦЯ»? — перепитала Катя, не повіривши, що син її має на увазі. Чоловік промовчав, нічого не сказав синові.

Катя не очікувала такої реаkції від чоловіка. — І коли я стала «ЦЯ», а не мама? -А ти не моя мати, ти мені ніхто, ти мені завжди брехала, -відповів він. -Так, він не маленький, я йому правду сказав, -відповів чоловік. Катя навіть за стіл не сіла, закрилася у ванній, коли вони вечеряли. Вона була його справжньою матір’ю, а не та, що його кинула і відмовилася від нього. Адже вона його виростила, вона була поруч, коли він хво рів. Катя взяла себе в руки і вийшла з ванної.

Вони повечеряли, за собою навіть тарілки не прибрали. Вони навіть не подумали, що вона не вечеряла. Вона повечеряла одна, помила тільки свою тарілку, не прибравши кухню, лягла спати. Рано вранці прокинулася, коли всі ще спали. Сама поснідала, а їм нічого не приготувала. Вона одяглася, нафарбувалася і вийшла з дому. Вона хоч і намагалася бути схожою на бабусю, але все одно успадкувала характер діда.

Її начальницею була внучка другого діда. Вони з дитинства дружили і були як сестри. Побачивши Катю так рано на роботі, вона покликала її до себе в кабінет. Коли Катя розповіла, що сталося, Аня дуже розлютилася. Аня її відправила у відрядження, а сама на ті гроші, що дід їй залишив, відремонтувала її квартиру і обставила. Катя з відрядження повернулася в свою квартиру. Аня подзвонила її чоловіку і сказала, щоб він зібрав її речі.

Вона сама особисто все забрала. Адвокати її компанії почали шлюборозлучний процес, вони все нажите разом майно розділили порівну. Так вона покарала свого kолишнього чоловіка. Незабаром Катря вийшла заміж за Костянтина. Це Анін брат, вони росли разом, і Костя завжди був заkоханий в неї. Пізніше син помирився з нею, попросив у неї вибачення. Це батько налаштовував його проти неї. Він знайшов чергову kоханку і хотів її вижити з дому, а сина використовував у своїх цілях.

КІНЕЦЬ.